1- پی بردن به هوشمندی کیهانی
نظم و هوشمندی عجیبی در جهان وجود دارد که آگاهی از آن می تواند جهان بینی شما را متحول کند، می تواند دیدگاه جدیدی در مورد انسان ها و قابلیت های آنان به شما بدهد، با تسلط بر دانش جیوتیش می توانید به پاسخ هر سوالی دست پیدا کنید و چراها را بیابید! به عنوان یک مادر مشکلات در چارت تولد فرزندان خویش را بررسی کنید و حتی به عنوان یک صاحب کسب و کار بدانید چه کسی را باید استخدام کنید و او را در چه سمتی به کار بگیرید!


2- تسلط بر پتانسیل ها و نقاط ضعف و قوت
چارت تولد مانند نقشه است، کار ما در دانش جیوتیش اندازه گیری پتانسیل هاست، چارت تولد نقشه کارمیک روح شماست و با بررسی چارت تولد خود می توانید بر این نقشه مسلط شوید و بدانید چه زمانی باید چه کاری را انجام دهید یا اصلا باید انجام شود یا خیر.

3- بررسی چارت خود، خانواده و فرزندان
اگر می خواهید بهترین هدیه را به فرزند دلبندتان بدهید شاید وقت آن رسیده که با بررسی چارت تولد وی، مشکلات و بیماری های او را کشف کنید و جلوی آن را بگیرید، او را برای استعداد واقعیش به کلاس بفرستید و در یک کلام او را خوشبخت کنید.

4- پی بردن به مشکلات سلامتی
در دانش جیوتیش، با پی بردن به وضعیت سیارات می توان زمان بروز بیماری ها، نوع بیماری و زمان اتمام آن را دریافت و برای آن چاره ای اندیشید، این قسمت از دانش جیوتیش به مدیکال آسترولوژي نیز شهرت دارد.

5- پی بردن به دوره های زمانی
در این دانش ژرف و باستانی که قدمت آن به اولین دانش بشری می رسد، بعد از ترسیم چارت تولد توسط نرم افزار مربوطه، نرم افزار دوره های زمانی ۱۲۰ ساله را نیز محاسبه می کند، با بررسی این دوره ها می توانید پی ببرید، چه زمانی ازدواج می کنید، چه زمانی خانه‌ی جدیدی می خرید؟ چه زمانی فرزند دار می شوید؟‌خصوصیات همسر آینده شما چیست و می توانید به پاسخ تمام سوالات موجود در این مقاله پی ببرید.

6- ابزاری قدرتمند برای خودشناسی
دانش جیوتیش ابزاری، معنوی و بسیار قدرتمند برای خودشناسی است، در واقع با ترسیم چارت تولد خود و بررسی انرژی های موحود در آن می توانید به عمیق ترین لایه های وجودی خویش دست پیدا کنید! لایه هایی که شاید تا آن زمان هرگز آن را لمس نکردید، ساده ترین مثال این است که بعد از تسلط بر مفاهیم اولیه و شناخت سیارات می بینید علت اینکه همیشه در مورد ورزش حرفه ای اصرار کردید و به نتیجه نرسیدید، آسیب دیدگی سیاره مریخ بوده است!

بعد از یادگیری دانش جیوتیش می توانید به پاسخ سوالات این صفحه (۱۲ خانه چارت برسید) برای دیدن سوالات مربوط به هر خانه کلیک کنید!

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید