“خوابیدن به سمت شرق باعث می شود تا خواب راحتی داشته باشید این در حالی ست که خوابیدن به سمت غرب کسل کننده است “

مغناطیس زمین یک نیروی بسیار قدرتمند است که به آرامی به همه چیزهایی که در اطراف می بینیم نفوذ می کند. مغناطیس نیروی نامرئی اما بسیار ملموس است. اثر مغناطیسی و انرژی الکتریسیته زندگی در بدن جریان دارد و بدن تاثیر نیروی مغناطیسی زمین را بر بهداشت و سلامتی درک می کند.

در اینجا سه ​​دلیل برای گفته ها وجود دارد:

1.فرکانس های ساتویک از طریق وارد می شوند.
در ساعات اولیه سپیده دم، طبیعت با فرکانس های مثبت ساتویچ که برای سلامتی مفید است، رونق می یابد. هنگامی که شما سر خود را به سمت شرق می خوابانید، فرکانس ها از طریق تاج سر وارد بدن شما می شود. این ترکیب انرژی های بنیادی بدن شما را حفظ می کند و سالم نگه می دارد.

2.قلب خود را سالم نگهدارید.
اگر شما مشاهده کرده اید قلب به سر و پاها نزدیک است. این به این دلیل است که شما به راحتی به پهلو بخوابید. این همان مورد زمانی است که شما خواب هستید و نیروهای مغناطیسی دشواری علیه قلب و فشار خون می باشند. بنابراین، هنگامی که شما سر خود را به سمت شرق می خوابانید، نیروهای مغناطیسی در تعادل کامل قرار دارند، با جریان خون مخالف نیستند و فشار بر قلب شما را کاهش می دهند.

3.برای مغز شما خوب است.
خوابیدن به سمت شمال می تواند فشار بر عروق خونی مغز شما را افزایش دهد و منجر به خونریزی های کوچک و خفگی مغز گردد. بنابراین هنگامی که با سر خود را به سمت شرق می گذارید، فشار عضلانی روی رگ های خونی مغزی وجود ندارد که مانع از خونریزی، به ویژه در افرادی که فشار خون بالا دارند میشود.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید