ازدواج چارت تولد

بسیاری از افراد نگران این هستند که چگونه ازدواجی خواهند داشت؟ پارتنر آنها و وضعیت ازدواج آنها چگونه خواهد شد؟ آیا براساس چارت تولد ازدواج مناسبی دارند؟

????با بررسی و مطالعه چارت تولد می‌توان اشاره‌های معقول و مناسبی را در زمینه شریک زندگی شخص دریافت کرد. می‌توان به وسیله سرور خانه‌ی هفتم و قرارگیری آن در خانه‌ای خاص و نشانه‌ای که می‌گیرد، به چگونگی فیزیک جسمانی و طبیعت روح شریک زندگی دست یافت. فیزیک جسمانی شریک زندگی شما، همانند طبیعت روح و خلق و خویش با سرور خانه‌ی هفتم و نشانه تصرف شده توسط آن در چارت تولد مشخص است.
برای مثال، در چارت تولد زن، اگر خانه‌ی هفتم نشانه زودیاکی “کمان” یا “ماهی” گرفته باشد، و پس از آن مشتری سرور خانه‌ی هفتم چارت تولد باشد؛ و چنان چه با بررسی چارت تولد مشخص شود که این مشتری در نشانه‌های آتشینی نظیر “حمل”، “شیر” یا “کمان” قرار گرفته است، شریک زندگی می‌تواند بلند قد و با طبیعتی خوش مشرب باشد.

این در حالی است که اگر مشتری، سرور خانه‌ی هفتم در چارت تولد زن باشد، و در نشانه‌های زحل یا عطارد قرار بگیرد (یعنی یکی از نشانه‌های دوپیکر، سنبله، جدی یا دلو) ممکن است شریک زندگی او چندان خوش سیما نباشد و احتمالاً بی‌عاطفه و بداخلاق نیز باشد. با نفوذ سیارات مبارک بر روی مشتری و تضعیف و آسیب دیدگی این سرور، تأثیر بد این مورد می‌تواند تخفیف پیدا کند و کم‌تر شود.

در این‌جا می‌خواهیم از برخی ترکیبات معجزه‌آمیز در چارت تولد نام ببریم که می‌تواند به شناخت شریک زندگی‌ شما، طبیعت او و موقعیت اجتماعی که دارد، اشاره کند:

1️⃣ اگر سرور خانه‌ی هفتم در چارت تولد قدرتمند باشد: در این حالت یکی از بهترین شریک‌های زندگی نصیب شما خواهد بود. او خوش چهره و ثروتمند است و زندگی لذت‌بخشی به همراه خواهد آورد.

2️⃣ اگر قدرت سرور خانه‌ی هفتم به نسبت بیش‌تر از سرور طالع باشد، و سرور خانه‌ی هفتم نیز نشانه‌ی ناوامشای مطلوب و خوشایندی داشته باشد: این‌جا با بررسی چارت تولد می‌توان گفت که شریک زندگی شما به لحاظ موقعیت اجتماعی و مالی قوی‌تر از شما خواهد بود.

3️⃣ اگر سرور طالع چارت تولد قدرتمندتر از سرور خانه‌ی هفتم باشد، و سرور خانه‌ی هفتم قرارگیری خوبی در این چارت داشته باشد: در این مورد، شما در روابط خودتان با او تسلط خواهید یافت.

4️⃣اگر سرور خانه‌ی هفتم در چارت تولد شما با زحل در ارتباط باشد: ممکن است با بررسی چارت تولد به این نتیجه برسیم که در این حالت شریک زندگی‌تان در روابط جنسی سرد مزاج و بی‌علاقه باشد.

5️⃣ اگر سرور خانه‌ی هفتم در خانه‌ی ششم، هشتم یا دوازدهم در چارت تولد قرار گرفته باشد: این مورد ممکن است باعث شود که شریک زندگی شما از نظر جسمانی و خلق و خو، بیمار باشد. البته، تأثیر سیارات مبارک و فرخنده بر روی سرور خانه‌ی هفتم، می‌تواند اثرات منفی را کاهش دهد.

6️⃣ اگر سرور خانه‌ی هفتم در خانه دوازدهم چارت تولد شما قرار گرفته باشد و همچنین، این سرور خانه‌ی هفتم با ونوس نیز ارتباط داشته باشد: در این حالت شریک زندگی شما بسیار به لذت‌های جنسی علاقه‌مند است و به احتمال زیاد ماه عسل خود را در جایی بسیار دور جشن خواهید گرفت و خاطره‌ساز خواهد شد.

❇️ کیفیت ازدواج شما چگونه است؟
❇️ با مردی فقیر ازدواج خواهید کرد یا انسانی متمول؟

دریافت چارت تولد رایگان از سیستم اختصاصی شمسی

رزرو وقت مشاوره اختصاصی چارت تولد با سروش دهقان

 

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

9 دیدگاه در “شریک زندگی من (ازدواج) چگونه خواهد بود؟ چارت تولد

 1. Romina گفت:

  سلام
  ممنونم از اطلاعات بسيار خوبتون
  ازتون خواهش دارم كه كلمات و اصطلاحات تخصصي كه وجود داره را به صورتي عاميانه تر كه كساني كه اصلا اطلاعاتي راجع به ستاره شناسي ندارند بتوانند راحت متوجه بشوند.
  و سوالي كه داشتم اين هست كه سرور خانه دقيقا چي هست و چطور ميشود كه متوجه شد نشاني سرور يه خانه هستش؟؟

  1. باران گفت:

   با سلام
   من هر کار کردم نتونستم چارت تولد رایگان بگیرم بهتر نبود ابتداش ثبت نام رو حذف میکردین ؟

   1. سروش دهقان گفت:

    سلام نسخه ازمایشی هست بزودی از نسخه حرفه ای رونمایی میشه

 2. ندا گفت:

  عاااااااالی 

  1. سروش دهقان گفت:

   ممنون از توجه شما

 3. سنا گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید، من نرم افزار چارت تولد رو دانلود کردم با وجودی ک تمام اطلاعات رو درست وارد کردم ولی بازم مث چارت تولد شما نیست،چرا؟؟

  1. سروش دهقان گفت:

   از سیستم جدید محاسبه چارت تولد استفاده کنید تا بتوانید تاریخ ها را هم به صورت شمسی ببینید

 4. نازنین گفت:

  اگه ونوس توخونه اول برج سجیترس باشه خوبه؟

  1. سروش دهقان گفت:

   باید کل چارت را ببینید و سایر تاثیرات را

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید