????حتما برای خیلی از دوستانی که در کانال وجود دارن و در ورزش حرفه ای فعالیت دارن، سوال هست که برای اینکه در شغل ورزش موفقیت کسب کنیم چه فاکتورهایی باید در چارت تولد ما وجود داشته باشن، در این مقاله سعی کردیم این موضوع رو مورد بررسی قرار بدیم.

????برای مشخص شدن وضعیت فعالیت حرفه‌ای در ورزش، بر روی قدرت و سودمند بودن خانه‌های سوم و ششم در چارت تولد شخص باید بررسی خود را انجام دهیم. علاوه بر این، قدرت مریخ، عطارد و راهو در چارت تولد نیز باید برای موفقیت در ورزش مورد توجه قرار گیرد.
برای مشخص شدن نیروی فیزیکی مناسب برای فعالیت حرفه‌ای در ورزش، خانه‌ی سوم چارت تولد شخص را بررسی و تحلیل می‌کنیم. همچنین، قدرتمند بودن خانه‌ی ششم در چارت تولد برای تضمین پیروزی و موفقیت در فعالیت حرفه‌ای ورزشی مرتبط لازم است.
همان گونه که می‌دانیم، خانه‌ی ششم از چارت تولد مربوط به بدهی‌ها، دزدی، آسیب، بیماری، دشمنان، نبرد، اعمال خشونت آمیز، گناه، ترس، احساس حقارت و … می‌شود. از سویی دیگر، خانه‌ی ششم قدرتمند در چارت تولد، به نتایج مثبت مربوط به تمام این موارد منجر می‌شود. برای مثال، شخص از بیماری‌ها و صدمات محافظت می‌شود، در برابر دشمنان پیروزی به دست می‌آورد، نسبت به گناه ایمن می‌شود، و احساس حقارت نمی‌کند.

????از آن جایی که در فعالیت‌های حرفه‌ای ورزشی و مسابقات مربوط به آن، باید برنده رقابت شویم، قدرت خانه‌ی ششم باعث دستیابی به نتایج مثبت در ورزش حرفه‌ای می‌شود. پس با بررسی خانه ششم و قدرتمند دیدن آن، می‌توانیم از کسب نتایج مطلوب از منظر ورزش حرفه‌ای در کوتاه مدت اطمینان حاصل کنیم.

????همچنین، بررسی قرارگیری مریخ و عطارد در چارت تولد نیز لازم است. این بررسی برای این است که در مورد سطح توانایی‌های تجزیه و تحلیل، آمادگی جسمانی و استقامت مورد نیاز برای موفقیت در ورزش حرفه‌ای بتوانیم قضاوت کنیم. قرارگیری قدرتمند سیارات مریخ و عطارد در چارت تولد، باعث می‌شود داشتن بدن قوی، شجاعت و مهارت‌های فنی مناسب ورزش تضمین شود. علاوه بر این، موقعیت مطلوب راهو در چارت تولد، دارا بودن نگرش مثبت و برنده را تضمین می‌کند.

⭐️تحلیل چارت تولد جان هیگینز (اسنوکرباز) از منظر ورزش حرفه‌ای

در مثال اول به تحلیل چارت تولد جان هیگینز، اسنوکرباز قهار می‌پردازیم. او برنده بیست و سه عنوان در رشته ورزشی خود است. از جمله عناوین جان هیگینز، می‌توان به سه قهرمانی جهان او در رشته اسنوکر اشاره کرد. طالع چارت تولد او “خوشه” و عطارد (سرور خانه‌های اول و دهم) است که در خانه‌ی نهم همراه با خورشید و کیتو آسیب دیده قرار گرفته است. مشتری، “هامسا یوگا” را در بهاوای هفتم چارت تولد جان هیگینز ایجاد کرده است.
به هر صورت، پیوستن مشتری به مریخ خیلی مثبت و سودمند نیست، زیرا با توجه به قوانین آسترولوژی، مریخ سیاره‌ای بسیار مخرب و نامبارک برای طالع خوشه است. ارتباط متقابل سروران خانه‌های نهم و دهم، یک “راج یوگا” در چارت تولد جانن هیگینز ایجاد کرده است. زحل، سرور خانه‌ی ششم، در اتحاد با ونوس در بهاوای دهم است. این امر، موفقیت در ورزش حرفه‌ای را به همراه دارد.


⭐️تحلیل چارت تولد محمد علی (بوکسور) از منظر ورزش حرفه‌ای

کاسیوس کلی، بوکسور افسانه‌ای طول تاریخ است که پس از تشرف به دین اسلام، نام “محمد علی را برگزید. محمد علی در سال 1960 در مسابقات قهرمانی بوکس حرفه‌ای جهان کار خود را آغاز کرد. او نخستین قهرمانی جهان را در سال 1964 به دست آورد. محمد علی، سه بار قهرمان جهان در مسابقات حرفه‌ای بوکس و در رده سنگین وزن شد.

عطارد، سرور خانه‌ی سوم، در خانه‌ی هفتم و در اتحاد با سرور طالع (ماه)، خورشید و ونوس قرار گرفته است. سرور خانه‌ی ششم، یعنی مشتری، در خانه‌ی یازدهم قرار دارد، در حالی که مریخ در خانه‌ی دهم، “روچاک یوگا” ایجاد کرده است. حضور چهار سیاره در بهاوای هفتم چارت تولد محمد علی، و از سوی دیگر، ضعیف و آسیب دیده بودن سرور خانه‌ی هفتم، یعنی زحل، باعث شد او چهار بار ازدواج کند. تا زمانی که محمد علی در بوکس حرفه‌ای فعالیت می‌کرد، از او به عنوان “بزرگ‌ترین قهرمان” در تاریخ ورزش بوکس نام برده می‌شد و هنوز هم این لقب پذیرفتنی است.

☀️اگر ورزشکار حرفه ای هستید، در مسیر درستی قرار دارید؟
☀️دوره های قدرت و ضعف شما چه زمانی هستند؟

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید