“پول شبیه به حس ششم است و شما نمی‌توانید بدون آن از پنج حس دیگر خود استفاده کنید”

– ویلیام سامرست موآم

این نقل قول از ویلیام سامرست موآم به نظر کاملا حقیقت را بیان می‌کند. تنها زمانی توانایی واقعی علمی و دیگر توانایی‌های یک نفر به درستی مورد قضاوت می‌تواند که فرد از نظر مالی مستقل باشد. تحلیل و بررسی چارت تولد از منظر جیوتیش می‌تواند یک تصور منطقی خوب را از نظر مسائل مربوط به حرفه و امور مالی ارائه دهد. بعضی از مردم خیلی زود و در سنین پایین کسب درآمد خود را آغاز می‌کنند. این در حالی است که بعضی از افراد حتی در سنین میان سالی هم در حال مبارزه برای کسب درآمد خواهند بود. بعضی افراد خوب شروع به سودآوری می‌کنند، در حالی که برخی ممکن است حتی در اواخر عمر هم به سختی به امرار معاش و کسب درآمد بپردازند. بعضی از افراد حتی می‌توانند فقط با آموزشی در حد متوسط، ​​درآمدی عالی داشته باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است از پتانسیل داشتن تحصیلات عالی دانشگاهی خود نیز به سختی استفاده کنند تا به درآمدی برسند.

راه ثروتمندی در تقدیر شما چگونه است؟

این موارد همگی در سیارات و خانه‌های چارت تولد شما مشخص است و با یک تحلیل و بررسی از منظر جیوتیش می‌توان از آن رمز گشایی کرد؛ البته به شرط این که تمایل به چنین کاری داشته باشید. اولین و مهمترین مسئله در این زمینه، بررسی قدرت سیارات مربوط به حرفه و امور مالی است.

وجود خانه‌های قدرتمند سوم، پنجم و دهم در چارت تولد یک شخص، باعث می‌شود تا او از همان اوایل مشغول شدن به فعالیت‌های حرفه‌ای، با کسب موفقیت به درآمدی خوب برسد. از سوی مقابل، وجود ضعف و آسیب دیدگی در بخشی از این خانه‌ها نیز باعث تاخیر در کسب درآمد و متوقف شدن تلاش‌های شخص در حرفه و عدم توانایی در کسب درآمد مناسب خواهد شد. قدرت خانه‌های دوم و یازدهم، میزان ثروت و رفاه را تعیین می‌کند. خانه‌ی پنجم و نهم در چارت تولد نیز با راحتی در به دست آوردن دستاوردهای مالی ارتباط دارد.

اجازه بدهید استاد سروش دهقان در مورد پتانسیل های مالی و شغلی شما بگوید.

پس از آن، نقش عملکرد دوره سیاره‌ای در طول سال‌های نخستین زندگی حرفه‌ای نیز بسیار مهم است. اگر دوره سیاره‌ای مطلوب و مبارکی در چارت تولد شخص فعال باشد، شخص نتایج مثبتی از تلاش‌های خود به دست خواهد آورد؛ در غیر این صورت، نتایج در تضاد با عملکرد و تلاش‌های وی خواهد بود.

در این جا به تحلیل و بررسی چند چارت تولد برای دیدن شرایط مختلف می‌پردازیم.

مثال اول: چارت تولد یک شخص برجسته در کسب درآمد در حرفه

در این چارت تولد مریخ متعالی شده است و در خانه‌ی سوم تحت تاثیر نگرش مثبت از سوی زحل قرار گرفته در خانه‌ی نهم است. سرور خانه‌ی دوم ونوس است که هرچند در خانه‌ی هشتم قرار دارد، اما بر روی خانه‌ی دوم در چارت تولد این شخص دارای نگرش است؛ در حالی که سرور خانه‌ی یازدهم، یعنی ماه در خانه‌ی چهارم همراه با راهو قرار گرفته است. صاحب این چارت تولد در طول عملکرد دوره‌های اصلی ماه، مریخ و راهو در زندگی حرفه‌ای خود شرایط بسیار خوب و برجسته‌ای داشت. باید به این نکته اشاره کرد که هر سه سیاره‌ها در رابطه با خانه‌ی یازدهم می‌باشند که نشان دهنده منافع مالی است. علاوه بر چارت تولد این شخص، چارت تقسیم بندی او نیز از نظر علم آسترولوژی بسیار قوی و قدرتمند است.

مثال دوم: چارت تولد نمونه‌ای از فردی که در سن نوجوانی کسب درآمد خود را آغاز کرده است

این شخص از همان سنین ابتدای جوانی یعنی 21 تا 22 سالگی کسب درآمد خود را آغاز کرد. خورشید در این چارت تولد سرور خانه‌ی سوم است که در طالع قرار گرفته و تحت تاثیر نگرش سرور خانه‌ی دوم (یعنی ماه) و مشتری قوی (قرار گرفته در خانه‌ی هفتم چارت تولد) است. سرور طالع این چارت تولد در خانه‌ی دوم همراه با مریخ (یعنی سرور خانه‌هایی ششم و یازدهم) و کیتو قرار دارد. به وجود آمدن اتحاد سرور طالع با سرور خانه‌ی یازدهم در خانه‌ی دوم، یک یوگای خوب برای ثروت را ایجاد می‌کند، هر چند که ضعف و آسیب دیدگی مریخ و طبیعت آن برای طالع “دو پیکر” منفی و نامبارک است و مشکلاتی در درآمد او ایجاد کردند. همچنین، این قرار گرفتن مریخ به عنوان سرور خانه‌ی ششم نیز باعث کسب درآمد به وسیله روش‌های غیراخلاقی شده است. با این وجود، قدرت خورشید در این چارت تولد باعث شد او سخت‌کوش باشد و رسیدن به موفقیت مالی را در زندگی این شخص به ارمغان آورد.

مثال سوم: این چارت تولد متعلق به فردی با مهارت بالا در حرفه پزشکی است

این فرد موقعیت حرفه‌ای بسیار فوق العاده‌ای از طریق مهارت در حرفه پزشکی در امور آموزشی و شغلی دولتی به دست آورده است. مریخ سرور خانه‌ی سوم است که در نشانه زودیاکی خود در خانه‌ی هشتم همراه با سرور خانه‌ی یازدهم قرار دارد. سرور خانه‌ی دوم نیز ونوس است که در خانه‌ی پنجم همراه با مشتری قرار گرفته است. سرور خانه‌ی پنجم هم زحل است که به همراه کیتو به خانه‌ی دهم چارت تولد رفته است. با توجه به معانی مربوط به خانه‌ی پنجم و دهم در آسترولوژی ودیک که در این جا خیلی قدرت دارند، این شخص در سنی مناسب شروع به کسب درآمد کرده است.

مثال چهارم: چارت تولد شخصی که یک شغل کارمندی روزمره دارد

در این چارت تولد سرور خانه‌ی سوم مشتری است که در خانه‌ی نهم همراه با سرور لاگنا قرار دارد و این امر باعث شد که شخص به شکلی مناسب و با  استفاده از مهارت‌های ارتباطی خوب بتواند تلاش‌های خود را در امور حرفه‌ای با موفقیت همراه سازد. سرور خانه‌ی دوم یعنی مریخ به خانه‌ی هشتم رفته است که باعث می‌شود سطح وضعیت مالی کاهش پیدا کند و مانع دستیابی به افزایش درآمد مالی خوب است. خانه‌ی دهم از چارت تولد ااین شخص  توسط زحل، ماه و خورشید تصرف شده است که زحل و ماه در حال آسیب دیدگی از سوی خورشید می‌باشند و از این رو ضعیف می‌شوند. یک سرور خانه‌ی سوم قوی و خوب قرار گرفته شده باعث شد تا این شخص در همان سنین جوانی از طریق تدریس و دریافت شهریه بتواند به کسب درآمد مالی بپردازد. مدتی بعد، این شخص به خدمات دولتی مشغول شد و تا سطح دفتردار یک اداره پیش رفت. با توجه به وجود یک مشتری قدرتمند در این چارت تولد، شخص شانس خود را در کسب و کار آزمایش کرد. با این وجود، به دلیل ضعف و آسیب دیدگی مریخ (یعنی سرور خانه‌ی هفتم) و همچنین  آسیب دیدگی شدید یوگا کاراكای زحل، او در این امر موفق نشد.

بررسی و تحلیل چارت تولد شما می‌تواند به شما در انتخاب بهترین زمینه حرفه‌ای که مناسبتان باشد کمک کند. همچنین، این تحلیل می‌تواند زمان مطلوب برای تلاش در جهت رسیدن به موفقیت حرفه‌ای و مالی شما را مشخص کند.

درآمد شما از چه زمانی آغاز می شود؟

مشاوره تخصصی مالی/شغلی و بررسی چارت تولد با استاد سروش دهقان

۷ دلیل برای اینکه مشاوره بررسی و تفسیر چارت تولد بگیرید!!!

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

2 دیدگاه در “چه زمانی شروع به کسب درآمد خواهم کرد؟ بررسی از منظر جیوتیش

  1. میترا گفت:

    چطور بدونم که چه شغلی برای من درامد و موفقیت میادا

  2. قنبر علی ابوک گفت:

    سلام…۶۲ ساله هستم..علیرغم اینکه همیشه کار کردم و کارهای مختلف ، نظیر کارهای آزاد ، معلمی، ولی هیچوقت به لحاظ اقتصادی کارها یم به سرانجام خوبی نمیرسه….انگار فراتر از یک حد معمولی نباید پیش بدم…مشکلات مالی دغدغه همیشگی ذهنی منه…از مجموعه شرایط زندگیم ..تنها ضعف در موارد کسب و کار و مالیه…سالها پیش شخصی به من گفت وضعیت قرار گرفتن ستاره در لحظه ی تولد تو احتمالا این را برات رقم زده…اگر چنین باشه باید به جبر معتقد باشیم و بگیم تلاش شخصی بی فایده است..نظر شما چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید