بسیاری از مردم به دنبال یافتن پاسخی برای این سوال می‌باشند. تجربه ما از تحلیل و بررسی چارت تولد از منظر جیوتیش می‌گوید که این سوال چندان هم مرتبط و مفید نیست. برای این که این سوال به سوالی مفید تبدیل شود، باید به جای ” چه زمانی ازدواج خواهم کرد؟”، بپرسیم که ” چه زمانی باید ازدواج کنم؟”
دوره انتخاب شده برای ورود به مرحله ازدواج باید از نظر جنبه‌های مهم دیگر زندگی مانند حرفه، امور مالی، سلامتی و روابط اجتماعی نیز ایمن و خوب باشد. اگر در زمان ازدواج، در هر یک از این جنبه‌ها مشکلی وجود داشته باشد، تا زمانی که تاثیر مخرب و منفی سیارات پایان نیافته باشد، نباید ازدواج کرد. بررسی و تحلیل چارت تولد شما می‌تواند این منظر را بسیار خوب شناسایی و نشان دهد و به این ترتیب، می‌توانید بهترین زمان ازدواج را انتخاب کنید.

در حدود 70 درصد از پرسش‌ها و درخواست‌های مربوط به بررسی و تحلیل چارت تولد، در ارتباط با “چه زمانی من ازدواج خواهم کرد” مطرح می‌شود و ما همیشه سعی می‌کنیم در مورد شرایط مناسب برای ورود به پیوند زناشویی به آن پاسخ دهیم.

مواردی وجود دارد که اشخاص وارد مراحل ازدواج و زندگی زناشویی شده و دچار رنج می‌شوند. این اتفاق بدون در نظر گرفتن بررسی چارت تولد از منظر جیوتیش می‌افتد که مشخص می‌کند برگزاری جشن ازدواج برای آن دوره زمانی خاص، تاثیری منفی در پی دارد. عملکرد دوره سیاره‌ای نامبارک و مخرب در زمان ازدواج می‌تواند مشکلاتی جدی را به وجود آورد. مرحله اولیه زندگی متاهلی برای زن و شوهر بسیار مهم است و اگر کسی در طول دوره اولیه تاهل خود با مسائل حرفه‌ای، مالی یا برخی موارد دیگر مواجه شود، کل این جشن برای زن و شوهر به تلخی و یأس تبدیل می‌شود.

به عنوان یک قاعده کلی، باید برای برگزاری جشن ازدواج از دوره عملکرد سیاره‌ای که از بین رفته، ضعیف شده، آسیب دیده یا قرارگیری بدی دارد، اجتناب شود. این مسئله را باید در چارت تولد هر دو نفر -عروس و داماد به دقت مورد بررسی قرار داد. علاوه بر این، باید در صورتی که مریخ، کیتو و زحل در ارتباط با خانه‌های دوم یا هفتم چارت تولد باشند، آنتارداشای این سیارات را نیز نادیده بگیرید و از برگزاری جشن ازدواج در طی آن پرهیز کنید.

???? ازدواج شما چه زمانی اتفاق می افتد؟
????در چه زمانی اتفاق بیوفتد بهتر است؟
????آیا ازدواج با کیفیتی خواهید داشت؟

????اگر هنوز در مورد مشاوره گرفتن تصمیم قطعی نگرفتید، ما نظر بیش از 200 نفر از مشاوره گیرندگان را  صفحه رضایت نامه منتشر کردیم.

مشاوره تخصصی ازدواج/رابطه و بررسی چارت تولد با استاد سروش دهقان

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید