تاثیر سیارات روی سلامت روانی شما غیر قابل انکار است، با ترسیم چارت لحظه تولد شما و بررسی اثر سیارات می توان در مورد سلامت روانی و آسیب پذیری چارت را از نظر درگیری با طیف اختلالات روانی مورد سنجش قرار داد، شبه سیاره راهو و سیاره ماه، همچنین سیاره عطارد نقش مهمی را در این سنجش عهده دار هستند، ممکن است درگیر چنین حالتی باشید و ندانید! با آن زندگی کنید و حاصل آن ناکامی های پیاپی باشد.

در این چارت تولد اتصال راهو-ماه در خانه اول چارت (با در نظر گرفتن سایر موارد) موجب بالا.و پایین و نوعی بیقراری منتالی خفیف شده بود و اگر این ترکیب در چارت تولد قرار گیرد بنابر سایر موضوعات در چارت می تواند موجب مشکلاتی متعدد از جمله بهم ریختگی هورمونی، مشکلات در تیروئید، هورمون ها و سینه ها در زنان، میل به بی قراری، هایپراکتیو بودن، تمایل به تنوع و خودشیفتگی شود، خوشبختانه در این چارت تولد نظرات سعد، سایه این مشکلات را از بین برده بودند. از تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ دوران راهوی این فرد در آنتارداشا به حالت فعال در می آمد و توضیحات لازم نیز برای ایشان تشریح شد.

از سال ۱۳۸۴ زندگی این فرد وارد دوران زحل شده بود، زحل سیاره سنگینی است و بنابر قرارگیری در قسمت های مختلف چارت و شرایطی که دارد می تواند زندگی کند و سختی را برای شما بوجود بیاورد. سایر شرایط و موضوعات نیز در این چارت تولد بررسی شد و تراپی ها و توضیحات لازم برای ایشان ارایه شد.

مشاوره با استاد سروش دهقان

راهنمای انتخاب پلن مشاوره

نظر مشتریان قبلی

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید