از روز و لحظه ای که به دنیا آمدید، تولد شما تحت چیدمانی خاص از سیارات خورشیدماهمریخزحلعطاردونوسژوپیتر بوده است و این چیدمان براساس محسابات نجومی موجب می شود که همیشه در دوره ی یک سیاره قرار داشته باشید، حال اگر این سیاره در قدرت قرار داشته باشد روز و روزگاری خوش نصیبتان خواهد شد و اگر هم آسیب دیده باشد که واویلا.

روزهای بارانی همیشه وجود دارند، روزهایی که درگیر بیماری، جدایی در ازدواج، بهم خوردن رابطه و مسائلی از این دست می شویم، اما چاره چیست باید گذشت و به زندگی ادامه داد اما در این میان آگاهی می تواند هزینه ی روزهای سخت را در زندگی شما کاهش دهد و موجب شود سختی و عذاب کمتری را متحمل شوید.

در تاریخ بهمن ماه ۱۳۹۶ روزهای بارانی این چارت با آمدن سیاره کیتو آغاز شده بود و مشکلات فراوانی را در زندگی صاحب چارت بوجود آورده بود، اما با لطف خدا و اراده این شخص و با کمک گرفتن از سیستم نجوم جیوتیش و پیش بینی روز به روز دوره ها و تجویز تراپی ها مشکلات تحت کنترل قرار گرفت و خوشبختانه این روزها آخرین روزهای سختی این فرد نیز به اتمام رسید. خوشبختانه در این چارت سیارات ونوس و زحل در قدرت قرار داشتند و بسیاری از قسمت های این چارت را به حالت خجسته ای در آورده اند و البته عمق و تدبیر زیادی را به شخصیت این فرد بخشیده اند.

در واقع بلافاصله بعد از دوره سیاره آسیب دیده در این چارت تولد، سیاره قدرتمندی فعال شد و در واقع حاکم بر داشاهای(دوره های زندگی) این فرد گذاشت و خوشبختانه با توکل و درایت ایشان از روزهای سخت خود خارج شد.

در هر وضعیتی که هستید، در هر خانواده ای که بدنیا آمده اید، حتما روزهای سختی خواهید داشت و حقیقت این است که تنها آگاهی و توکل راه برون رفت از شرایط بحرانی در موضوعات ازدواج و شغل و سایر موضوعات خواهد بود.

???? درگیر چه بحران هایی هستید؟

???? زمان برون رفت از بحران چه هنگامی است؟

???? آیا از تهدیدهای اطرافتان اگاهی دارید؟

هزاران نفر اشتباه نمی کنند!!!

 انتخاب بزرگان >> مشاوره استاد سروش دهقان

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید