⭐️جهان هستی دارای نظم است، زندگی شما دارای نظم است، بوجود آوردن هرگونه بی نظمی (روابط نادرست، خیانت، انتخاب شغل اشتباه) موجب توقف رشد و پسرفت می شود، اگر در زندگی شما نظم جاری باشد، این نظم با نظم یونیورس پیوند می خورد، آنگاه، سلامتی، ثروت، قدرت و عزت، کوچکترین دستاوردهای آن خواهد بود!!!

☄️آیا در زندگی شما نظم وجود دارد؟

⭐️در اسطرلاب، در مشاوره و هنگامی که جنبه های گوناگون زندگی شخص را بررسی میکنم، تلاش میکنم، بی نظمی ها را یافته و هشدار در مورد آن را به گوش شما برسانم، اگر درک کنید، درونتان روشنایی بوجود می آید، اگر بدانید به عنوان یک انسان چه قدرت خارق العاده ای در شما وجود دارد، آنگاه نومیدی معنای خود را از دست می دهد.

⭐️در طول دوران شغلی، بسیار افرادی بودند که امید خود را برای پایان زندگی از دست داده بودند، بسیاری از آنها، از ازدواج خود نارضایتی داشتند، برخی افراد شغل خود، نکته خیلی ساده بود، آنقدر ساده که وقتی آن را بدانیم! باور نمی کنیم این فرمول خوشبختی ست، اما این معادله برای هر شخصی متفاوت است، باید ابتدا از برون کشف شود، جیوتیش راه کشف این اتفاق بزرگ است، راه جاری کردن نظم! توکل اما در میانه جایگاه ژرفی دارد، به خواست خداوند و با توکل افراد خیلی از بی نظمی ها از زندگی اشخاص حذف شده، در واقع اسطرلابی کانال و مجرایی برای انتقال این هوشمندی بوده است، فقط سبب نه خود اتفاق!

⭐️بله هر کسی می تواند احساس خوب و خوشبختی را تجربه، شاید برای برخی، این رخ دادن این موضوع دشوارتر از دیگری باشد، اما شکی وجود ندارد اگر در جای وجایگاه درست باشیم، اگر خودشناسی را ادامه دهیم، اگر شغل درستی انتخاب کنیم! نظم همه جانبه بوجود می آید و به طور مقابل احساس سرشار خوشبختی!

⭐️امیدوارم جهان شما پر از خوشبختی باشد و یونیورس هوشمند، راه افزایش رضایت را مقابل شما قرار دهد!

#استاد_سروش_دهقان

مشاوره با اسطرلاب

نظر مشتریان قبلی

 

 

 

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما به اشتراک بگذارید!

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

7 دیدگاه در “نظم و خوشبختی در جهان هوشمند

 1. سارا گفت:

  قبول دارم ولی چقدر فردی که برات تحلیل میکنه داره درست میگه و بهش اطمینان کنی این مهم.

  امکانش هست در کلاسهای تحلیل چارت وارد بشم گلاس حضوری

  1. اسطرلاب گفت:

   سلام سارا
   ممنون از نظرت

   کاملا خیلی اهمیت داره استاد
   در مورد کلاس به صورت حضوری نه متاسفانه 🙁
   اما بزودی از ی سامانه آموزشی رونمایی می کنیم
   میتونی یاد بگیری ! با استاد در ارتباط باشی و حتی مدرک پایان دوره هم داده میشه، حتما تو کانال عضو باش تا تو جریان اخبارش باشی!

 2. محمدامین گفت:

  سلام….
  مدتیه که راجب کائنات و نظم کیهانی و جواب دادن کائنات به خواسته های ما مطالعه دارم ..وبا مطالب شما موافقم…اما بقول دوستمان باید به طرف مقابلمان اعتماد داشته باشیم و شناخت داشته باشیم…مطمئنن نتیجه عالی میدهد..با تشکر از تیم اسطرلاب

  1. اسطرلاب گفت:

   سلام محمدامین
   ممنون از دیدگاهت
   با قدرت در مسیر معنوی پیش برو
   امیدوارم به خواسته های معنوی دست پیدا کنی
   مرسی که هستی

 3. ali گفت:

  سلام عالی بود این مطلب

 4. الهام گفت:

  سلام من برای ورود به بخش دریافت چارت همه کارهایی رو که گفتید انجام دادم ولی نشد ، کپچا بااینکه درست میزنم نامعتبر اعلام میکنه و امکان ورود نمیده

  1. سروش دهقان گفت:

   سلام مشکل داره – آزمایشیه درست میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید