معامله (یا به اصطلاح “ترید”) در سهام، کالاها، ارزهای سنتی و این روزها هم ارزهای رمزپایه، بسیار محبوب است. این محبوبیت به دلیل این است که از این طریق می‌توان سود مالی خوبی را در مدت زمانی به نسبت کوتاه، به دست آورد. با این وجود، درآمد حاصل از معاملات در بازار سهام، بستگی به عوامل زیادی دارد. از جمله این عوامل می‌توان به توان مالی، توانایی معامله تحت فشار روانی، سلامت روانی، و دارا بودن دانش تکنیکال و فاندامنتال در مورد معامله‌گری و سرمایه گذاری، و همچنین، کسب تجربه در این نوع تجارت، اشاره کرد.

▫️با وجود عواملی که بر شمردیم، هنوز “شانس خوب” هم به طور کلی برای موفقیت در معاملات سهام یا معاملات بازار مهم است. بررسی و تحلیل چارت تولد می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد تا بدانیم که شخص برای لذت بردن از موفقیت در معاملات سهام و بازار چقدر شانس موفقیت دارد. خانه‌ی پنجم چارت تولد و همچنین، موقعیت عطارد در این زمینه مورد تجزیه و تحلیل ما قرار می‌گیرد. علاوه بر این، نقش خانه‌های دوم و یازدهم و سروران آن‌ها، و قدرتمند بودن طالع نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

 

▫️عملکرد دوره‌های سیاره‌ای مطلوب و مبارک در چارت تولد، می‌تواند برای شخص مورد نظر سود مالی خوب و کم دردسری را به همراه داشته باشد. در نقطه مقابل، اگر سیارات و خانه‌های مربوطه در چارت تولد یک شخص ضعیف و آسیب دیده باشند و دوره اصلی یا زیردوره سیاره‌ای نامبارک و مخرب در حال فعالیت باشد، شخص ممکن است با وجود بیشترین و بهترین تلاش و دانش، خود را در مواجهه با از دست دادن سرمایه و شکست در معاملات ببیند.
▫️بررسی و تحلیل چارت تولد از منظر جیوتیش، می‌تواند در این زمینه برای شما بسیار کمک کننده باشد و می‌توانید از برخی نشانه‌های موجود در چارت تولد، انتظاراتتان را در مورد نتایج مالی حاصل از معاملات سهام در بازار ارزیابی کنید.

▫️برای درک بهتر تحلیل چارت تولد از منظر معاملات سهام، دو چارت تولد را بررسی می‌کنیم.

1️⃣ اولین چارت متعلق به فردی است که در بازار معاملات سهام به شدت آسیب دید و در سال ۱۳۹۶ ورشکسته شد.
در این چارت تولد، سرور خانه‌ی پنجم عطارد است. این سرور (عطارد) به خانه‌ی دوازدهم رفته است و همراه با خورشید، سرور خانه‌ی چهارم قرار گرفته است. همچنین، عطارد بر خانه‌ی دوم نیز حکومت می‌کند و البته دچار آسیب دیدگی هم شده است. سرور خانه‌ی یازدهم، مشتری است که آن هم در خانه‌ی نهم این چارت تولد قرار گرفته و به شدت آسیب دیده است. پیوستن مشتری به زحل از نظر شانس به دست آوردن منافع مالی و کسب ثروت، نامبارک و مضر است. در طی آن زمان ۱۳۹۶، ماهاداشای کیتو به تازگی در چارت تولد شخص عملکرد خود را آغاز کرده بود. عملکرد ماهاداشای یک سیاره نامبارک و مخرب و قرار‌گیری‌های سیاره‌ای ضعیف در ارتباط با دستاوردهای مالی از طریق معاملات بازار سهام و تریدینگ، به بروز فاجعه منجر شد.

2️⃣ دومین چارت تولد که در این جا آن را تحلیل می‌کنیم، متعلق به یک کارگزار سهام است که او نیز همچنین از زیان‌های بزرگ مالی در معاملات بازار سهام در رنج و عذاب بود. سرور خانه‌ی پنجم، مشتری است که قرارگیری خیلی خوبی در چارت تولد دارد و قدرتمند است. خانه‌ی دوم توسط سیاره نامبارک و مخرب زحل تصرف گردیده و زحل سرور خانه‌ی یازدهم است. عطارد در حال آسیب دیدگی است. سرور خانه‌ی نهم، یعنی ماه، به خانه‌ی ششم رفته است.


در طول ماهاداشای ماه، در موارد مکرری این شخص با معاملاتی که در بازار سهام انجام داد، دچار ضرر و زیان‌های زیاد مالی شد. عملکرد ماهاداشای ماه ضعیف شده و آسیب وارد شده از سوی زحل در خانه‌های دوم و یازدهم در چارت تولد این کارگزار، به ورشکستگی مالی او منجر شد.

⭕️ آیا در چارت شما موفقیت در بورس و تجارت وجود دارد؟
⭕️ امکان ورشکستگی تجارت شما چه میزان است؟
⭕️ آیا در مسیر درستی قرار دارید؟
⭕️ تهدید ها، ضعف ها، قوت ها و فرصت های خود را به خوبی می شناسید

رزرو وقت مشاوره با استاد سروش دهقان

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

2 دیدگاه در “موفقیت در معاملات سهام از نگاه دانش جیوتیش و چارت تولد

  1. مهرزاد گفت:

    صرف نظر از اینکه چارت تولد در باره ترید کردن شخص چه میگوید ایا این علم میتواند به اشخاص و معامله گران در پیدا کردن دقیق زمانهای خرید و فروش در بازار سهام کمک نماید 

  2. جعفر گفت:

    خیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید