جیوتیش چارت تولد ژوپیتر خورشید

مراجع نمونه ۲۸۰متولد ۱۳۵۹

قرارگیری کیتو در طالع همیشه چالش برانگیز بوده است، از نظر بعد شخصیتی و انتخابها، علایق و سلایق و حتی تمایلات ارتباطی. کیتو شبه سیاره پیچیده ای است و قرارگیری در خانه اول چارت تولد و قرارگیری راهو در خناه هفتم چارت تولد موجب مشکل عدم ازدواج در این چارت گردیده بود، البته صاحب چارت نیز تمایل زیادی برای ازدواج نداشت.

چارت تولد اسطرلاب جیوتیش نمونه

اگر در چارت تولد خود کیتو در خانه (۱) و راهو در خانه (۷) داشته باشید ویا برعکس ، پیچیدگی های زیادی را در دو موضوع خواهید داشت، شخص خود شما و البته ازدواج شما!

سیارات در چارت تولد شما در چه وضعیتی هستند؟

سال ۱۳۹۱ دوره سیاره ماه آغاز شده بود و خوشبختانه در اسفند ۱۳۹۶ دوران سیاره عطارد بسیار قدرتمند آغاز شده بود و تغییرات مالی بسیار خوبی را برای ایشان بوجود آورده بود.

اثرات دوران ماه را پس از سال ۹۱ و تاثیر آن بر ذهن و تصمیمات ایشان را بررسی نمودیم، در مورد آثار مخرب راهو وکیتو حرف زدیم و البته در مورد استعدادهای مربوط به ونوس و چگونگی به کار گیری آنها در دوران حاضر نیز صحبت هایی داشتیم و تراپی ها ارایه شد.

مشاوره با استاد سروش دهقان

مقالات قبل از مشاوره

تجربیات استاد

نظر مشتریان قبلی

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

1 دیدگاه در “مراجع شماره ۲۸۰ تفسیر چارت تولد

  1. Maryam گفت:

    سلام من کیتو در خانه ۷ و راهو در خانه ۱ دارم، یعنی هم تو شخصیت خودم و هم تو ازدواجمون به مشکل برمیخوریم?
    البته ازدواج کردم و دو تا فرزند دارم و هیچ وقت از زندگی لذت نبردم و راضی نبودم هیچ حمایت عاطفی و مالی و پشتیبانی از ایشون ندیدم هر چند ادعای دوست داشتن دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید