چرا تاکنون ازدواج نکرده ام؟
آیا ازدواج خواهم داشت؟

اگر در این وضعیت هستید شاید تا امروز این اتفاق ناخوشایند را به عوامل زیادی مرتبط کردید، موضوعاتی مثل بدشانسی و بد اقبالی، حسادت دیگران، اثر نیروهای ماروایی و…

در این مقاله قصد داریم توضیح دهیم، این اتفاق چگونه رخ می دهد، هر کسی در چیدمانی خاص از سیارات متولد می شود، در دانش جیوتیش براساس لحظه تولد هر شخصی چارتی به نام چارت تولد ترسیم می شود، این چارت تولد دارای ۱۲ خانه است که هر خانه ای با یک موضوع مرتبط است و در واقع برای قضاوت در مورد حوزه مورد نظر فرد باید خانه مرتبط با آن را در چارت تولد وی بررسی کنیم.

اما زمانی که حرف از مشکلات ازدواجی می شود، خانه هفتم چارت مهمترین خانه جهت بررسی است، بعد از ترسیم چارت تولد شخص، وضعیت خانه هفتم را در نظر می گیریم، اینکه چه سیاراتی در این خانه قرار گرفته اند، آیا این سیارات آسیب دیده اند یا در وضعیت قدرتمند قرار گرفته اند.

شایع ترین دلیل عدم ازدواج:

از مسئول خانه هفتم چارت در خانه دوازدهم قرار بگیرد (همراه با در نظر گرفتن سایر وضعیت ها) عدم ازدواج برای صاحب چارت تولد رخ می دهد.

اگر مسئول خانه ازدواج در چارت تولد آسیب ببیند (همراه با در نظر گرفتن سایر وضعیت ها) عدم ازدواج برای صاحب چارت رخ می دهد.

اگر تاکنون ازدواج نکرده اید و اضطراب زیادی دارید، اگر ازدواج شما بهم خورده است، اگر تاکنون در تجربه ازدواج ناکام بوده اید، مشاوره بررسی چارت تولد جیوتیش با استاد سروش دهقان می تواند تحول خوبی در زندگی شما به وجود بیاورد.

???? چرا تاکنون ازدواج نکرده ام؟

???? چرا ازدواج من بهم خورده است؟

???? چرا در سن بالا تاکنون ازدواج نکرده ام؟

???? آیا ازدواج خواهم داشت؟

???? ازدواج من چه زمانی خواهد بود؟

???? کارمای عدم ازدواج من چه خواهد بود؟

پاسخ سوالات بالا در مورد شما در این صفحه

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

2 دیدگاه در “چرا تاکنون ازدواج نکرده ام؟

  1. نسرین اسماعیلیان گفت:

    میخوام چارت ازدواج بگیرم کی ازدواج میکنم

  2. فرزانه گفت:

    سلام، میخواهم چارت ازدواج بگیرم !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید