شغل چارت تولد آسترولوژي

⚡️تشخیص و شناسایی شکست‌ها در زندگی حرفه‌ای بسیار مهم است که با تحلیل چارت تولد بر طبق قوانین آسترولوژی ودیک امکان پذیر است. گاهی اوقات، حتی افرادی با چارت‌های تولد قوی به شکست‌های شدید در زندگی حرفه‌ای می‌رسند. با این حال، قدرت کلی چارت تولد به شخص کمک می‌کند و برای غلبه بر شکست‌ها، کارها را آسان می‌کند؛ البته اگر لاگنا و یا خانه‌ی نهم در چارت تولد قدرتمند باشد. در زمانی که احتمال بروز شکست را در زندگی حرفه‌ای مورد بررسی قرار می‌دهیم، نقش مریخ، کیتو، زحل و سرور خانه‌ی هشتم بسیار مهم است. هنگامی که این سیارات ارتباطات نامبارک و مخرب با خانه‌های مضر چارت تولد داشته باشند، اتفاق غیر منتظره رخ می‌دهد و در مورد منطق و دلیل پشت آن نمی‌توان نظری داد. در بیشتر اوقات این اتفاقات بعد از وقوع آن جلب توجه می‌کنند. این در حالی است که قبل از وقوع آن ممکن است علاقه‌ای به فکر کردن در مورد آن نداشته باشید.
⚡️علاوه بر مشکلات حرفه‌ای و مالی، شکست حرفه‌ای باعث ایجاد بسیاری از مشکلات دیگر نیز می‌شود. روابط عاطفی به سردی گرایش پیدا می‌کنند، سلامت روحی و جسمی شخص به خطر می‌افتد و گاهی اوقات، افراد ضعیف حتی ممکن است گرایش به خودکشی پیدا کنند. در این مقاله، سعی خواهیم کرد تا برخی از نکات در مورد شکست‌های حرفه‌ای و نیز اقدامات احتمالی برای مقابله با آن را به شما بیاموزیم.شکست شغلی جیوتیش چارت تولد

✨تعریف شکست حرفه‌ای

⚡️نظرات و نگرش‌های مختلفی بین مردم در مورد شکست حرفه‌ای وجود دارد. گاهی اوقات فردی که تازه تحصیل کرده و در طول دوره اولیه تلاش‌هایش پاسخی دریافت نکرده است، ممکن است آن را به عنوان یک شکست حرفه‌ای به حساب آورد و این می‌تواند به دلیل روشن شدن شرایط و الزامات شغلی وی و مسئولیت‌های شخصی او در ارتباط باشد. شکست حرفه‌ای زمانی که به طور کامل در چارت تولد بروز پیدا می‌کند، در مراحل مکرر اتفاق می‌افتد. در نتیجه، تضعیف قدرت شخصی و مالی شخص در چرخه‌های مستمر و مداوم است. در نهایت شکست حرفه‌ای باید در رابطه با زمان مشخصی و در مورد یک یا دو رویداد تحلیل شود. اگر دوره مداوم و مستمری را دارید تجربه می کنید که در این زمان بیشتر تلاش‌های شما که برای ارتقاء حرفه‌ای و مالی انجام می‌شود، دچار وقفه می‌شود و یا در میانه آن به مشکل برخورد می‌کنید و یا به نتیجه نمی‌رسید، بهتر است این را به عنوان هشداری در نظر بگیرید زیرا ممکن است فاز اولیه ابتدایی شکست حرفه‌ای باشد. تحلیل و بررسی چارت تولد یک شخص توانایی نشان دادن دلایل این امر و پیشرفت در این زمینه را دارد. برای درک بهتر این موضوع، چند چارت تولد را با هم از طریق آسترولوژی ودیک مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید