اگر در پی یافتن شریک مناسب برای زندگی خود هستید، خواندن این مقاله می‌تواند به شما کمک کند. در این نوشته، برخی نکات مفید در مورد چگونگی بررسی و تحلیل چارت تولد در مورد شریک زندگی شما ارائه شده است. “مِلاپاک” یا “گونا میلاپ” مفهومی عمومی است که بیشتر مواقع برای این کار استفاده می‌شود. در این جا سازگاری یک زوج برای ازدواج بر اساس حالت و موقعیت ماه در چارت تولد مربوطه مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد. این کار برای استفاده در هدف خاصی است. با این وجود، ترجیح بر این است که برای تاثیرات سیاره‌ای بر چارت تولد شخص ارزش زیادی قائل شویم.

ثبات، اطمینان و اعتماد، عناصر اصلی هر رابطه‌ای است. این دقیقاً همان چیزی است که هرکسی می‌خواهد و باید در روابط زناشویی خود به دنبال آن باشد. عوامل دیگری نظیر سلامتی، شغل، موقعیت، شخصیت و خانواده، ذات و پس زمینه و … نیز مهم می‌باشند. با این حال، اگر این موارد نتوانند ثبات و اعتماد را برای ازدواج به ارمغان بیاورند، کاملاً بی‌فایده خواهند بود.

گاهی اوقات، ما ممکن است امتیاز ضعیفی در “مِلاپاک” یا “گونا میلاپ” داشته باشیم. با این وجود، هنوز تأثیرات مثبت سیاره‌ای که در چارت تولد ما اتفاق می‌افتد، قدرت به دست آوردن خوشبختی در “گونا میلاپ” را به ما می‌دهد. به این ترتیب، ازدواج می‌تواند مناسب باشد. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که خانه‌های مربوطه در هر دو چارت تولد موقعیت بسیار خوبی داشته باشند و از هرگونه نفوذ و نگرش سیارات مخرب در امان باشند. از سوی دیگر، اگر بر خلاف این اتفاق رخ دهد، حتی امتیاز قوی در “مِلاپاک” نیز ممکن است نتواند نتایج مطلوب یا مورد انتظار را در مورد ازدواج ارائه دهد.

از خانه‌های دوازده‌گانه یک چارت تولد، خانه‌های دوم، چهارم، پنجم، هفتم، نهم و دوازدهم نقش برجسته‌ای در مورد ازدواج و زندگی خانوادگی را بر عهده دارند. علاوه بر این، اهمیت خانه اول، چارت ناوامشا و داشای فعال نیز در تعیین ویژگی‌های ازدواج و زندگی خانوادگی یک شخص بسیار زیاد است. تجزیه و تحلیل تمام جنبه‌ها ابعاد باید به درستی و توسط افراد حرفه‌ای انجام شود و بررسی چارت شخص از این منظر در سطح آماتور امکان پذیر نیست. با این حال، برخی از ابعاد و جنبه‌ها همیشه می‌توانند مورد بررسی و قضاوت قرار گیرند، حتی اگر فرد تنها دارای دانشی در سطح پایه در مورد ستاره‌بینی باشد. این جنبه‌ها مربوط به خانه‌های دوم و هفتم چارت تولد می‌شود.

داشتن یک شفافیت تا حدی که امکان دارد، و تأثیرات مبارک و حمایتی در خانه‌های دوم و هفتم باعث می‌شود که حتما انتظار یک ازدواج خوب و موفقیت آمیز و زندگی خانوادگی خوشبختی را داشته باشیم. اگر تا کنون مطالب سایت و کانال اسطرلاب را خوانده باشید، حتما می‌دانید که خانه‌ی هفتم، اهمیت اصلی برای همسر، ازدواج و فرزندان را دارد. البته، خانه‌ی اصلی برای فرزندان و نسل، خانه‌ی پنجم است، اما به هر حال، خانه‌ی هفتم نیز نقش مهمی در این امر ایفا می‌کند.

خانه‌ی دوم نیز یک خانه‌ی بسیار مهم برای رسیدن به موقعیت به ازدواج، شرایط پس از ازدواج، و ثبات و پایداری پیوند زناشویی است. باید حداقل تاثیرات سیارات مخرب و آسیب زننده در این دو خانه وجود داشته باشد. همچنین، باید سروران این دو خانه دارای موقعیتی خوب باشند، در غیر این صورت، ازدواج و زندگی خانوادگی ممکن است دچار مشکلات و چالش برانگیز شود. برای این که به بهترین شناخت در این زمینه دست پیدا کنیم، باید این ویژگی‌ها را در هر دو چارت لاگنا و ناوامشای عروس و داماد آینده مورد بررسی قرار دهیم.
تجربه شخصی در طول سال‌های گذشته معمولا نشان داده است که اگر این دو خانه (یعنی خانه‌ی دوم و خانه‌ی هفتم) تحت تأثیرات سیاره‌ای مبارک و فرخنده قرار داشته باشند، و موقعیت و قرارگیری سروران خانه‌های دوم و هفتم نیز به خوبی صورت گرفته باشد، باعث می‌شود علیه نفوذ زیان‎بار و مخرب، مقابله‌ای قوی انجام شود و همچنین، ضعف در “مِلاپاک” یا “گونا میلاپ” پوشش داده شود. در این حالت، می‌توانیم یک رابطه‌ی زناشویی قابل اعتماد و با ثبات را انتظار داشته باشیم. در سوی مقابل، اگر این دو خانه (خانه‌های دوم و هفتم) تحت تأثیرات مخرب سیارات قرار بگیرند (چه در چارت لاگنا و چه در چارت ناوامشا)، روابط زناشویی (صرف نظر از قدرت و موقعیت دیگر سیارات و خانه‌ها) کاملا مشکل‌ساز و چالش برانگیز خواهد بود و تمایل به شکست و بدبختی دارد.

بنابراین، برای شناسایی فرد مناسب و سازگار با شما برای ازدواج، همیشه باید این دو خانه را در هر دو چارت لاگنا و ناوامشا مورد بررسی قرار دهید و پس از آن تصمیم بگیرید.

❇️ کیفیت ازدواج شما چگونه است؟

مشاوره تخصصی ازدواج/رابطه و بررسی چارت تولد با استاد سروش دهقان

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

6 دیدگاه در “شناسایی فرد مناسب و سازگار با شما برای ازدواج

 1. مریم علیزاده گفت:

  متاسفانه من نتونستم بفهمم واصلا با این اصطلاحات آشنا نیستم

  1. اسطرلاب گفت:

   سلام مریم ممنون از اینکه دیدگاه تو باما به اشتراک گذاشتی
   رویکرد این مقاله براساس دانش ستاره شناسی و تبیین نشانه ها در چارت تولد اشخص هستش
   برای اطلاعات می تونی مقاله جیوتیش چیست رو بخونی
   مرسی که هستی

 2. فاطمه گفت:

  من تو چارت تولدم خونه ازدواجم ma 0 اومده ve 6 re22 یعنی ازدواج ندارم؟ صفر دراومده؟سی سالمه..خودم حس میکنم که خدا برام جفتی در نظر نگرفته

 3. حسین نادری گفت:

  سلام
  در ازدواج اول شکست خوردم

  در چارت من ازدواج دوم وجود داره؟
  متولد

  ۱۳۴۹/۶/۱۰

 4. نرگس گفت:

  سلام در ازدواج اولم شکست خوردم در چارتم ازدواج وجود دارد

 5. نرگس گفت:

  سلام در ازدواج اولم با شکست مواجه شدم و یک نامزدی اشتباه داشتم آیا بازهم در چارتم ازدواج هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید