1. خورشیدشناخت معنوی از خود بالاتر

این جایی است که ما بخش ناپایدار شما را پیدا می کنیم. . . نیروی آرام، عمیق و پایدار. این سیاره شما را قادر می سازد تا اراده ای را اعمال کنید، تصمیم گیری کنید و تمام قسمت های دیگر (سیاره) زندگی خود را هدایت کنید. این هواپیما فیزیکی شما، بدن شما، نیروی زندگی شما است. شما وقتی زنده هستی که می توانی که از خودت چیزی بالاتر بسازی. از لحاظ زیست شناختی این سیاره سلامتی ، انرژی، قلب، گردش خونبدن، سلول است.

2. ماهتشخیص احساسی از خود بالاتر

پاسخ های احساسی ما بر اساس تجارب گذشته است. همچنین با الگوهای انرژی زندگی گذشته ارتباط دارد. این سیاره روان و احساسات شماست. از نظر بیولوژیکی، باروری، مایعات بدن، خون سرم، لنف (مخچه) سیاره شما می باشد.

3. عطاردپذیرش ذهنی و فیزیکی به حکمت الهی

این ظرفیت ما در جمع آوری، طبقه بندی و انتقال دانش است که از طریق تجربیات خود به دست می آورید. آن را تجزیه و تحلیل می کند و غیر ضروری است. از لحاظ زیست شناختی ، اعصاب مغزی (اعصاب سخنرانی و شنوایی) است.

4.ونوسپذیرش ذهنی و فیزیکی به عشق الهی

ونوس توانایی ما برای جذب و قدردانی از چیزهای جهان فیزیکی است، حتی اگر آنها عاطفی، جسمی، ذهنی یا معنوی باشند. بسیاری از آنها نوع افرادی را که شما به خود اختصاص می دهید تعریف می کنند. در کیهان شناسی، جذابیت، عشق، آشنایان صمیمی، روابط جنسی است. از نظر بیولوژیکی، محصولات غدد لنفاوی (کلیه ها، رگ ها) می باشد.

5. مریخخلاقیت معنوی و احساسی از عشق الهی

مریخ میل و آرزوهای خود را برای چیزهای احساسی، فیزیکی، ذهنی و معنوی که فعالیت را تحریک می کند، نشان می دهد. ما همیشه باید قبل از رسیدن به آن، چیزی را بخواهیم. در کیهان شناسی، فعالیت، کار، مبارزه، نزاع، جدایی (از طریق خصومت) است. از لحاظ بیولوژیکی حرارت بدن، عضلات، عملکرد جنسی است.

6. مشتریخلاقیت معنوی و احساسی حکمت الهی

مشتری تقاضای بهبود خود را از طریق مشارکت در کل نشان می دهد. از ما میخواهد که زندگی خود را بررسی کنیم. برخی می گویند شانس و موفقیت است. از نظر بیولوژیکی، ارگ، خون و عملکردهای تغذیه، چاقی، کبد، گلی می باشد.

7. زحلپذیرش ذهنی و جسمی به اراده الهی

این قوانین،مرزها و محدودیتهای تعیین شده توسط جامعه یا کارما است. همچنین می بینم که می تواند ثبات ایجاد کند. زحل بزرگترین معلم ماست. در کیهان شناسی، محدودیت، عقب ماندگی، انعطاف پذیری، جدایی در معنای ترک می باشد. از نظر بیولوژیکی، ساختار استخوانی، روند سخت شدن، تشکیل سنگ، از دست دادن اندامها است.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

5 دیدگاه در “سیارات و پیوند معنوی آنها

 1. سارا گفت:

  سپاس
  بسیار عالی بود

 2. غزاله مهدیزاده مود گفت:

  ????????مثل همیشه عالی…واقعا‌‌ً خسته نباشید☘️

  1. اسطرلاب گفت:

   ممنون که هستید

 3. ارزو گفت:

  جالب واموزنده

  1. سروش دهقان گفت:

   ممنون از توجه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید