نمونه چارت تولد اسطرلاب جیوتیش

در همان لحظه ای که مادر متولد شده اید، انرژی مغناطیسی سیارات تاثیرات فراوانی را روی جسم و روان شما گذاشته اند و کار ما در ودیک آسترولوژی اندازه گیری این پتانسیل ها است. در بررسی چارت این عزیز در مورد اهمیت سیارات ونوس و عطارد در هنر خواهیم گفت.

سیاره ونوس به عنوان مالک و حاکم انرژي های مربوط به شکوفایی هنری، نقش مهمی را به طور مستقیم و غیر مستقیم در انرژی ها و توانمندی های هنری شما دارد، ممکن است بدون داشتن سیاره ونوس قدرتمند بتوانید در هنر وارد شوید، اما می توان به جرات گفت امکان موفقیت بسیار پایین است و در واقع ونوس اجازه ورود شما را به دنیای خود نمی دهد! در واقع هنگامی که مانند این چارت تولد سیاره ونوس در قدرت باشد، فرد صاحب سبک، دارای استعداد و خلاقیت ذاتی و درخشان در حوزه های هنری خواهد بود.

سیاره بعدی ما سیاره عطارد است که نقش مهمی را در خوانندگی یا هر جیزی که مر بوط به صدا می باشد ایفا میکند، این سیاره اگر در قدرت قرار گرفته باشد، پتانسیل های قدرتمندی را از خوانندگی تا نویسندگی و نمایشنامه نویسی، صدای زیبا، استعداد سرودن شعر در فرد ایجاد می کند و باید بگوییم در این چارت هر دوی این سیارات در کنار هم و در قدرت قرار گرفته بودند و البته شغل و زندگی این فرد نیز با هنر آمیخته شده بود.

از نظر دوره های زمانی این در دوره حکومت سیاره ماه قرار داشت، در مورد تاثیرات این سیاره، پتانسیل های وقوع مشکل و پتانسیل های اتفاقات در این دوران صحبت کردیم و تراپی های مورد نظر این به ایشان ارایه شد، دوره های زمانی به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت.

برای چه چیزی بدنیا آمده اید؟

پتانسیل و استعداد واقعی شما چیست؟

آیا در راه و رشته درستی قرار دارید؟

مشاوره با استاد سروش دهقان – بهترین ودیک آسترولوژیست فارسی زبان

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید