پول ثروت آسترولوژی چارت تولد

ثروت از نگاه آسترولوژی با بررسی دو خانه مشخص می‌شود. خانه‌های دوم و یازدهم چارت تولد، این دو خانه هستند. با این حال، خانه‌ی یازدهم را باید مهم‌ترین خانه برای بررسی ثروت شخص به حساب آورد. بیشتر مردم (حتی بسیاری از آسترولوژرها) فکر می‌کنند که برای ثروت باید خانه‌ی دوم دیده ‌شود، اما این تفکر اشتباه است. خانه‌ی دوم در آسترولوژی نشان دهنده‌ی مال و اموال (دارایی‌های خانوادگی) یا دارایی‌های ثابتی نظیر جواهرات، خانه، زمین، تجارت و شغل خانوادگی است. خانه‌ی یازدهم چارت تولد همه چیز را در مورد سودها و درآمدها است. ثروت در حقیقت تمام مسائل در مورد جریان سیال پول است و خانه‌ی یازدهم تنها خانه‌ای است که مسیر پول، امید و آرزوها را به ما نشان می‌دهد. خانه‌ی یازدهم، خانه‌ی امید و آرزوهای ما است و محقق شدن آن‌ها را نشان می‌دهد و باید گفت که 99.9 درصد از امیدها و آرزوهای مردم، امنیت مالی است.

هرگاه بخواهید ثروت شخصی را از منظر آسترولوژی بررسی و قضاوت کنید، باید به خانه‌ی یازدهم او نگاه کنید. این که چه سیاره‌ای در خانه‌ی یازدهم قرار گرفته است، چه سیاره‌ای سرور آن خانه است و چه سیاره‌هایی بر آن نگرش و نفوذ دارند، مسائلی هستند که باید مورد بررسی قرار گیرند. در ودیک آسترولوژی پدیده‌ای به نام داشا وجود دارد که بحث آن مفصل است، اما به طور کلی، داشا یک دوره از یک سیاره واحد است که در حال حاضر بر روی زندگی شما تأثیرگذار است و آن را کنترل می‌کند. زندگی هرکسی از زمان تولد تا هنگام مرگ، تحت تأثیر حکمرانی یک سیاره‌ی خاص قرار دارد.

برای مثال، ممکن است زندگی شما در هفت سال ابتدایی تحت کنترل مریخ و هجده سال بعدی آن تحت تأثیر راهو باشد و پس از آن نیز مشتری برای شانزده سال بر زنگی شما حکمرانی کند. حالا اگر داشای یک سیاره‌ای فعال شده است که سرور خانه‌ی یازدهم شما نیز هست، یا در خانه‌ی هفتم قرار گرفته است، یک موقعیت خوب به شمار می‌رود و کسب ثروت دور از دسترس نخواهد بود.

در از تناسب‌ها استفاده می‌شود تا مشخص شود که یک سیاره در زندگی شما چه کار می‌کند. این کار هم برای تشخیص فرصت‌های خوبی است که آن سیاره پدید می‌آورد و هم برای زمان‌های بدی که مسبب آن است. یک بخش در نادی آسترولوژی است که تأثیر نفوذ هرکدام از سیاره‌ها را بر روی خانه‌ها نشان می‌دهد. برای مثال، زحل ممکن است بر روی خانه‌های دوم، چهارم، هفتم و یازدهم نفوذ و اثر داشته باشد. هنگامی که خانه‌ یازدهم را در این بخش بررسی می‌کنید، متوجه می‌شوید که در دوره‌ی داشای زحل ثروت به سراغ شما خواهد آمد.

 

تهیه و ترجمه از صنم رادمنش

منبع horoscopeastrologer

دریافت چارت رایگان از سیستم محاسبه اختصاصی

نابغه بی پول

ارتباط آسترولوژی با شغل‌های مختلف

 

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

5 دیدگاه در “ثروت در ودیک آسترولوژی

 1. انوش گفت:

  چگونه میتونم در مو رد متن بالا و ارتباط اون با ماه تولدم که آبان هستش اطلاعات کسب کنم ممنون.

  1. اسطرلاب گفت:

   سلام انوش میتونی از سرویس مشاوره استفاده کنی

  2. ساسان گفت:

   سلام شما میتونید پیج اینستاگرام رو دنبال کنید و از مطالب استفاده کنید

 2. امیر گفت:

  سلاممن آذر ماهی هستمبا توجه به مطالب گفته شده از شما راهنمایی میخوام

 3. مریم علیدوست گفت:

  سلام
  من در خانه یازدهم همجواری ژوپیتر و ماه رو دارم و از ژانویه ۲۰۲۰ وارد ماها داشتی ماه شدم. ولی اوضاع کاریم بخاطر کرونا خیلی بهم ریخته .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید