مهاجرت چارت تولد جیوتیش ودیک آسترولوژی

“چه زمانی مهاجرت می کنم؟” یکی از شایع‌ترین پرسش‌ها در دوران فعلی است. با پیشرفت و مدرنیزه شدن مسائل که حاصل از فناوری و تسهیلات حمل و نقل در دوران امروزی است، شرایط برای مسافرت بسیار آسان شده است و این که کسی در مورد شانس و پتانسیل خود جهت مسافرت و مهاجرت به سرزمین‌های خارجی فکر کند، زیاد شده است. تحلیل و بررسی شرایط سفر به خارج از کشور به عوامل زیادی در چارت تولد یک شخص وابسته است. خانه‌های سوم، هفتم و دوازدهم از چارت تولد شخص بسیار مهم ‌می‌باشند و باید برای تعیین فرصت و امکان پذیری سفر خارجی و یا مهاجرت به خارج از کشور در تحلیل یک چارت تولد، موقعیت و شرایط این خانه‌ها را بررسی کنیم.

همان گونه که بر طبق “بریهاد پاراشارا هورا شاشترا” در نظر گرفته می‌شود، بررسی و تحلیل خانه‌ی دهم از چارت تولد می‌تواند قدرت، حرفه، افتخار، پدر و زندگی در سرزمین‌های خارجی را به ما نشان دهد. بنابراين، ارتباط خانه‌ی دهم با هر يك از موارد فوق ممكن است و می‌تواند منجر به مسافرت خارجي و مهاجرت به کشورهای خارجي شود. زمانی که قرار است یک چارت تولد را از منظر امکان سفرهای خارجی تحلیل و بررسی کنیم، طبیعت و قدرت سیارات درگیر نیز باید مورد توجه ما قرار گیرد. نشانه‌های زودیاکی متحرک نظیر “حَمَل”، “سرطان”، “میزان” و “جُدَی” به امکان سفر و اقامت در خارج از کشور در طول عملکرد دوره‌های سیاره‌ای مطلوب و مبارک از این منظر می‌افزاید.

علاوه بر این، قدرت خانه‌های اول و چهارم نیز در این مسئله بسیار مهم است. ارتباط سرور طالع با خانه‌های سوم، هفتم و دوازدهم، تمایل به سفر به خارج از کشور را ایجاد می‌کند و همچنین، و ارتباط خانه‌ی چهارم با خانه‌های سوم، هفتم و دوازدهم نشان دهنده مهاجرت و سکونت در سرزمین‌های خارجی و یا احتمال تغییر محل اقامت است. نقش شانس در زندگی همه نقشی عالی است و به همین دلیل، قدرت خانه‌ی نهم در تصمیم گیری برای تشخیص موفقیت در تلاش برای سفر خارجی بسیار مهم است. رابطه خانه‌ی نهم با خانه‌های سوم، هفتم و دوازدهم نیز امکان به دست آوردن ثروت در کشورهای خارجی یا مکان‌های دور را نشان می‌دهد. علاوه بر این، زمانی که می‌خواهیم امکان سفر در خارج از کشور را با تحلیل چارت تولد از منظر آسترولوژی مشخص کنیم، قدرت و موقعیت قرار گرفتن سیاره‌ها در چارت‌های تقسیم بندی نیز باید مورد توجه قرار گیرد.
برای این که به درک بهتری از این بحث برسیم، چند چارت تولد را برای نمونه در این جا بررسی می‌کنیم.

چارت مثال اول برای تشخیص مسافرت به خارج از کشور با تحلیل و بررسی چارت تولد:

در این چارت تولد، مریخ سرور سومین خانه است که در خانه‌ی پنجم به مشتری (یعنی سرور خانه‌های چهارم و هفتم) پیوسته است. ونوس (یعنی سرور خانه‌های دوم و نهم) متعالی شده است و با سرور خانه‌ی دوازدهم (یعنی خورشید) در خانه‌ی هفتم متحد شده است. به نظر می‌رسد که این چارت تولد نشان دهنده این است که سفر به خارج از کشور اتفاق می‌افتد. با این حال، هیچ وقت چنین اتفاقی نیفتاده است. دلیل پنهان در این امر، آسیب دیدگی و ضعف مشتری، آسیب دیدگی و نابود شدن ونوس، قرار گرفتن بد و ضعیف سرور لاگنا در خانه‌ی ششم، و عدم وجود تاثیر مثبت بر اتحاد متشکل از مریخ و مشتری است.
علاوه بر این، شخص تحت تاثیر عملکرد ماهاداشای ونوس تا سن 24 سالگی قرار داشت و پس از آن هم به مدت شش سال تحت تاثیر عملکرد ماهاداشای خورشید قرار گرفت. این شخص تنها مدت زمان کوتاهی را به خاطر تحصیل و اهداف آموزشی در شهر دیگری اقامت داشت. این اقامت کوتاه در شهر دیگر نیز در طول عملکرد ماهاداشای ونوس و آنتارداشای عطارد رخ داد.

چارت مثال دوم برای تشخیص مسافرت به خارج از کشور با تحلیل و بررسی چارت تولد:

در این چارت تولد، سرور لاگنا زحل است که با مشتری (یعنی سرور خانه‌های سوم و دوازدهم) و مریخ (یعنی سرور خانه‌های چهارم و یازدهم) پیوستگی دارد. اتحاد زحل و مشتری و مریخ در خانه‌ی هشتم رخ داده است و نشان دهنده مانع و تاخیر در نتیجه حاصل از این اتحاد است. سرور خانه‌های ششم و نهم نیز عطارد است که در خانه‌ی هفتم همراه راهو قرار دارد؛ و سرور خانه‌ی هفتم نیز در خانه‌ی دهم قرار دارد. یوگا کاراکای ونوس در نشانه زودیاکی خودش در خانه‌ی پنجم قرار دارد. با توجه به پیوستگی زحل با مشتری، این شخص تمایل شدید نسبت به مهاجرت و سفر به کشوری خارجی داشت. با توجه به درگیر شدن مریخ به عنوان سرور خانه‌ی چهارم، قصد وی به دست آوردن اقامت دائم در کشوری خارجی بود. با این وجود، به دلیل اتحادی که در خانه‌ی هشتم شکل گرفته است، تلاش او برای به دست آوردن شغل و کسب اقامت دائم در خارج از کشور با مانع و تاخیر توأم شد. این شخص در طول عملکرد ماهاداشای زحل و آنتارداشای عطارد، بالاخره توانست تلاش‌های خود را به ثمر بنشاند و به کشوری خارجی مهاجرت داشته باشد.

چارت مثال سوم برای تشخیص مسافرت به خارج از کشور با تحلیل و بررسی چارت تولد:

در این چارت تولد، سرور لاگنا ماه است که متعالی شده است و در خانه‌ی یازدهم در اتحاد با زحل (یعنی سرور خانه‌ی هفتم) قرار گرفته است. عطارد در این چارت تولد سرور خانه‌های سوم و دوازدهم است و همراه با ونوس (که سرور خانه‌ی چهارم است) در خانه‌ی ششم قرار دارد. مریخ سرور خانه‌ی دهم قرارگیری ضعیفی در خانه‌ی هشتم دارد و همچنین تحت تاثیر نگرش سرور خانه‌ی هفتم یعنی زحل قرار دارد. این شخص به دلیل کسب و کار خود، سفرهای خارجی مکرری داشت. با توجه به قرارگیری ضعیف هر دو سیاره عطارد و ونوس، در اوایل کار او برخی از موانع را برای سفرهای خارجی خود در پیش رو داشت. با این وجود، این شخص با کمک روش‌های طلایی آسترولوژی که به او ارائه شد، موفق شد که به سفرهای خارجی خود برای ارتباطات حرفه‌ای و کسب و کار برود.

نویسنده: Raj Shekhar Sharma

ترجمه و تغییر: صنم رادمنش

مشاوره تخصصی ازدواج/رابطه و بررسی چارت تولد با استاد سروش دهقان

دریافت چارت رایگان از سیستم محاسبه اختصاصی

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

1 دیدگاه در “تشخیص مهاجرت با تحلیل و بررسی چارت تولد جیوتیش

  1. سمیه گفت:

    وب سایت عالی و پرمحتوایی دارین فقط اشکالش اینه که امکان دانلود ویدئو و مقالات نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید