بررسی و تحلیل چارت تولد از منظر جیوتیش می‌تواند برای شناسایی مسائل و مشکلات احتمالی مربوط به سلامت شخص در طول زندگی او مورد استفاده قرار گیرد. برای شناسایی مشکلات در بینایی یا مشکلات چشم و به طور کلی مسائل مرتبط با چشم از طریق بررسی و تحلیل چارت تولد، قدرت خانه‌های دوم و دوازدهم باید تحلیل شود. سیاره‌های خورشید، ماه، ونوس و زحل اگر با خانه‌ی دوم و  یا خانه‌ی دوازدهم چارت تولد دارای ارتباطی منفی و مخرب باشند، می‌توانند مسائل و مشکلات سلامتی در ارتباط با چشم‌ها را ایجاد کنند. نقش چارت‌های تقسیم بندی نظیر چارت ناوامشا نیز برای بررسی مناسب سلامت چشم در چارت تولد بسیار مهم است. بررسی و تحلیل پیشرفته یک چارت تولد می‌تواند در شناسایی احتمال بیماری چشم کمک کند و اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با این مسئله را انجام دهد و گاهی حتی از نابینایی جلوگیری کند.

چارت مثال: چارت تولد لوئیس بریل، مخترع خط بریل

لوییز بریل چارت تولد ستاره شناسی طالع جیوتیش

“لوئیس بریل”، مخترع سیستم “خط بریل” است که در چهارم ژانویه 1809 متولد شد. این زمانی است که نشانه زودیاکی “میزان” در طالع او  قرار گرفت. سرور طالع ونوس است که بسیار قرتمند در خانه‌ی چهارم از چارت تولد لوئیس بریل قرار گرفته است. همچنین، ونوس دارای رابطه نگرشی متقابل با ماه است که آن هم قرارگیری بسیار قدرتمندی دارد. با این حال، سرور خانه‌ی دوم یعنی مریخ در خانه‌ی دوازدهم با نشانه زودیاکی نامبارک و مخرب “سنبله” قرار گرفته که سرور آن خانه عطارد است. سرور خانه‌ی دوازدهم یعنی عطارد، با خورشید در اتحاد است که باعث آسیب دیدگی شدید آن می‌شود. ضعف و آسیب دیدگی عطارد سرور خانه‌ی دوازدهم، دخالت خورشید در ایجاد آسیب به سرور خانه‌ی دوازدهم و فعال شدن عملکرد ماهاداشای عطارد در دوران کودکی لوئیس بریل، منجر به نابینایی کامل او شد. لوئیس بریل فقط سه سال سن داشت که چشم چپ او به هنگام بازی در کارگاه پدرش زخمی شد. پس از مدتی، عفونت به چشم راست او نیز گسترش یافت و هر دو چشم به صورت کامل آسیب دید. در آن زمان، لوئیس بریل تحت تاثیر عملکرد آنتارداشای کیتو در ماهاداشای عطارد در چارت تولد خود قرار داشت.

بررسی و تحلیل چارت تولد شما می‌تواند به شناسایی احتمال بروز مشکلات بینایی و چشمی کمک کند تا از آن جلوگیری شود و یا در مراحل اولیه تحت درمان پزشکی قرار گیرید.

شما مستعد چه بیماریهایی هستید؟

چه زمانی پتانسیل ابتلا به بیماری های جدید وجود دارد؟

در حال حاضر بیمار هستید، چه زمانی بهبود پیدا می کنید؟

بهترین تراپی ها برای کم شدن خطر بیماری در مورد شما چیست؟

مقالات مشابه

بررسی چارت تولدتان را به استاد سروش دهقان با سابقه ۱۰ سال و تجربه بررسی هزاران چارت بسپارید!

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید