تحلیل چارت تولد جسیکا آلبا از منظر جیوتیش

نام: جسیکا ماری آلبا

تاریخ و زمان تولد: بیست و هشتم آوریل 1981؛ ساعت 1:51 بعدازظهر

مکان تولد: پومونا، کالیفرنیا، ایالات متحده امریکا

شرح مختصری از زندگی‌نامه: “جسیکا آلبا” با نام کامل “جسیکا ماری آلبا” یک بازیگر زن مشهور آمریکایی و همچنین یک کارآفرین موفق در حوزه کسب و کار است. جسیکا آلبا حرفه بازیگری خود را در حدود 13 سالگی آغاز کرده و جوایز زیادی را نیز برای بازیگری اش به دست آورده است که البته هنوز موفق به کسب جایزه اسکار نشده است. از فیلم‌های موفق او به “هانی” (Honey)، “شهر گناه” ، “چهار شگفت ‌انگیز”، “در میان آبی” و “چشم” می‌توان اشاره کرد. همچنین، جسیکا آلبا نقش اصلی در سریال تلویزیونی “فرشته تاریکی” (Dark Angel) را بر عهده داشت که یک نامزدی گلدن گلوب را برایش به ارمغان آورد.

در ژانویه سال 2012، جسیکا آلبا با شرکایی دیگر، شرکتی به نام Honest را تاسیس کرد که در زمینه تولید محصولات خانگی غیرسمی مشغول به کار است. همچنین، او در اکتبر سال 2015 نیز “Alba Honest Beauty” را تاسیس کرد که مجموعه‌ای از محصولات مراقبت از پوست و محصولات زیبایی را عرضه می‌کند.

در ماه مه سال 2008، جسیکا آلبا با “کش وارن” ازدواج کرد. زندگی این زوج اکنون با دو دختر و یک پسر برکت یافته است.

یکی از ویژگی‌های جالب زندگی او این است که بر خلاف بسیاری از افراد مشهور دیگر فعال در بخش صنعت سرگرمی و سینما، به نظر می رسد از ثبات و موفقیت به نسبت خوبی در حوزه‌های خانواده، کار، و امور مالی خود بهره‌مند است. اگرچه با بررسی چارت تولد او متوجه وجود نقاط ضعفی می‌شویم که باعث شد جسیکا آلبا در اوایل زندگی خود با مشکلات بسیاری روبرو شود.

جسیکا آلبا در طول دوران کودکی، از دو بار عفونت ریوی و مشکلات آن رنج برده است. همچنین، چهار تا پنج بار در سال در معرض ذات‌الریه قرار می‌گرفته و یک بار نیز ترکیدن آپاندیس او را به دردسر انداخته است. به این موارد، وجود یک کیست در لوزه او را نیز باید اضافه کرد. به جز این موارد، جسیکا آلبا آسم هم داشته است و در دوران کودکی از اختلال وسواس ذهنی رنج می‌برد و در سن 5 سالگی به اختلال “کم توجهی – بیش فعالی” نیز مبتلا شد!

نظر ودیک آسترولوژی در مورد چارت تولد جسیکا آلبا

با توجه به اطلاعات موجود در مورد زمان و مکان تولد جسیکا آلبا (بیست و هشتم آوریل 1981؛ ساعت 1:51 بعدازظهر؛ پومونا، کالیفرنیا، ایالات متحده امریکا) طالع او “اسد”، و سرور طالع او نیز خورشید است که با پیوستن به مریخ، عطارد و ونوس در خانه‌ی نهم چارت لاگنای جسیکا آلبا متعالی شده است. در این چارت تولد، ماه در خانه‌ی هفتم قرار گرفته است و مشتری یک اتحاد با زحل در خانه‌ی دوم چارت لاگنای او ایجاد کرده است. راهو نیز در خانه‌ی دوازدهم قرار دارد و کیتو در خانه‌ی ششم طالع اسد است.

با این وجود، وقتی به دقت بررسی می‌کنیم، متوجه می‌شویم که این جزئیات تولد متقاعد کننده نیست و به نظر می‌رسد احتمال بیشتری وجود دارد که جسیکا آلبا در طالع “سرطان” پا به دنیا گذاشته باشد و سرور طالع او نیز ماه است.

با شرایط موجود، چارت تولد را اصلاح می‌کنیم. همان گونه که در چارت تولد اصلاح شده جسیکا آلبا مشخص است، خانه‌ی اول توسط راهو تصرف ‌شده است و ماه، یعنی سرور چارت لاگنا در خانه‌ی هشتم این چارت قرارگیری بدی دارد. اتحاد مشتری و زحل در خانه‌ی سوم چارت تولد جسیکا آلبا است و خورشید متعالی شده با مریخ، عطارد و ونوس در خانه‌ی دهم چارت لاگنا همراه شده است.

چارت اصلاح شده جسیکا آلبا

بررسی چارت تولد جسیکا آلبا از نظر سلامتی (آسترولوژی پزشکی)

همان گون که اشاره شد، جسیکا آلبا مشکلات سلامتی بسیاری را در طول دوران ابتدایی زندگی خود تجربه کرده است. حتی در حال حاضر هم گزارش شده است که او داروهایی را برای درمان اختلال “کم توجهی – بیش فعالی” مصرف می‌کند. این شرایط می‌تواند به دلایلی باشد که در بررسی چارت تولد اصلاح شده او مشخص است و به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

حضور راهو در خانه‌ی اول چارت لاگنای جسیکا آلبا: راهو یک سیاره نامبارک و مخرب با طبیعت تاماسیک محسوب می‌شود و قادر است شک و تردید، سردرگمی، ترس و اضطراب را در نشانه زودیاکی “آبی” نظیر سرطان ایجاد کند.

قرارگیری بد ماه به عنوان سرور طالع (که خانه‌ی هشتم از چارت تولد تصحیح شده او را تصرف کرده است): این امر نیز می‌تواند عامل دیگری باشد. همچنین، ماهِ سرور طالع او یک عامل عمومی نشان دهنده ذهن، احساسات و عواطف است و به طور کلی حضور آن در هشتمین خانه‌ی چارت تولد جسیکا آلبا مطلوب و مبارک نیست بر روی ویژگی‌های خاص ماه نیز تاثیر ناخوشایندی دارد. علاوه بر این، وقوع مکرر ذات الریه و سایر مسائل مربوط به سلامتی در دوران کودکی او هم نشانه‌هایی است که با چارت تولد اصلاح شده جسیکا آلبا هم‌خوانی و مطابقت دارد. ویژگی‌های چهره بیضی و کشیده و همچنین ویژگی‌های فیزیکی جسیکا آلبا نیز مشخص می‌کند که طالع چارت او سرطان است (به طور کلی، خورشید متعالی شده در خانه‌ی نهم از طالع اسد، فرد را با صورت گرد و بدن قوی همراه می‌کند و بروز مشکلات سلامتی مانند اختلال “کم توجهی – بیش فعالی” در چنین شخصی بسیار بعید است).

بررسی چارت تولد جسیکا آلبا از نظر حرفه‌ای (آسترولوژی حرفه‌ای)

جسیکا آلبا یک زن تاجرپیشه بسیار موفق است و مسائل حرفه‌ای او در حوزه سینما و تلویزیون نیز به اندازه کافی خوب است.

سرور خانه‌ی دهم این چارت تولد، مریخ است که “راشی” خود را در خانه‌ی دهم از چارت تولد اصلاح شده، تصرف ‌کرده است و یک “یوگا روچاک” (یک یوگای خوب که توسط مریخ به وجود می‌آید) را ایجاد کرده است.

همچنین، مریخ یک اتحاد خوب با خورشید و ونوس ایجاد کرده است. درگیر شدن عطارد در این اتحاد، کمی نامطلوب و نامبارک است و باعث می‌شود موقعیت مریخ، عطارد و ونوس مقداری دچار ضعف شود. با این حال، به علت تاثیر ترکیب سیاره‌ای خورشید، مریخ و ونوس در خانه‌ی دهم این چارت، همچنان از بروز ویژگی‌های منفی عطارد (نوسان و تغییر در حرفه و مسائل مالی) جلوگیری شود.

از سوی دیگر، تاثیرات مثبت نفوذ و نگرش خورشید، مریخ و ونوس بر روی عطارد می‌تواند به او در راه اندازی مشاغل تجاری دیگر (همراه با حفظ کار خود در سینما و تلویزیون) کمک کند.

همچنین، جسیکا آلبا در سیاست، کارهای خیر و مسائل اجتماعی نیز بسیار فعال است.

بررسی چارت تولد جسیکا آلبا از نظر ازدواج (آسترولوژی ازدواج)

جسیکا آلبا ازدواج به هنگامی داشت که در سن 27 سالگی رخ داد. او در ماه می سال 2008 با “کش وارن” (پسر “مایکل وارن” بازیگر) ازدواج کرد. این دو نفر در سال 2004 و سر صحنه فیلمبرداری “چهار شگفت انگیز” با یکدیگر آشنا شدند. بر طبق اخبار منتشر شده، آن‌ها زندگی متاهلی بسیار خوب و خوشبختی دارند که با به دنیا آوردن سه فرزند (دو دختر و یک پسر) همراه شده است.

زحل، سرور خانه‌ی هفتم چارت تولد تصحیح شده جسیکا آلبا است که یک اتحاد خوب با مشتری در خانه‌ی سوم از چارت لاگنای او ایجاد کرده است.

سرور دومین خانه‌ی این چارت نیز خورشید است که در خانه‌ی دهم متعالی شده و به سیاره‌های حامی و مبارکی نظیر مریخ و ونوس پیوسته است. به هر صورت، دخالت عطارد مطلوب و مبارک نیست، اما همان گونه که پیش از این ذکر شد، ممکن است از بروز تاثیر منفی آن جلوگیری شود.

همچنین، حضور کیتو در خانه‌ی هفتم چارت لاگنای جسیکا آلبا نیز نامطلوب و نامبارک است. البته، باز هم نگرش مشتری بر روی کیتو به نفع او است، می‌تواند از بروز برخی ویژگی‌های مخرب و نامبارک کیتو جلوگیری کند.

در حال حاضر، جسیکا آلبا در حال گذر از ماهاداشای زحل است که نقش مهمی در چارت لاگنای او دارد؛ هرچند که زحل در چارت تقسیم بندی ناوامشای جسیکا آلبا با اتحادی که با کیتو دارد، ضعیف و آسیب دیده شده است. این امر ممکن است فشار بیشتری بر روی سلامت او ایجاد کند و احتمال دارد در طی 20 تا 24 ماه آینده مشکلات و مسائل بیشتری در ارتباط با سلامت او ایجاد شود (که امیدواریم این گونه نشود).

لینک های مفید ????????

۷ دلیل برای اینکه مشاوره تفسیر چارت بگیرید

مقالات قبل و بعد مشاوره

مشاوره با استاد سروش دهقان

نظر مشتریان قبلی

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید