نام: تام کروز
جزئیات تولد: متولد ساعت 8:05 دقیقه شب، سوم جولای 1962، شهر سیراکیوز ایالت نیویورک
نشانه خورشید – دوپیکر (جوزا)
نشانه ماه – خرچنگ (سرطان)
طالع: ماهی (حوت)


این چارت تولد بر اساس جزئیات تاریخ تولد تام کروز که در دسترس بود، ترسیم شده است. تام کروز یکی از مشهورترین و موفق‌ترین بازیگران تاریخ سینمای هالیوود است. او سه بار به خاطر بازی در فیلم‌های “متولد چهارم جولای” (البته، او متولد سوم جولای است!)، “جری مگوایر” و “مگنولیا” نامزد جایزه اسکار شده است و سه بار نیز جایزه گلدن گلوب را به خاطر همین فیلم‌ها برنده شده و چهار نامزدی دیگر گلدن گلوب را هم در کارنامه خود دارد. نخستین نامزدی او در گلدن گلوب در سن 22 سالگی (برای “کسب و کار خطرناک”) و در ابتدای راه او رخ داد. همچنین، او جوایز متعدد دیگری را برده و فیلم‌های پرفروشی نظیر سری فیلم‌های “عملیات غیرممکن” و “جک ریچر” را نیز بازی کرده است.
تام کروز با طالع حوت متولد شده است که به معنای دنیای رویایی، سرزمین رویایی، انزوا و خلاقیت است؛ این موارد همه آن چیزهایی است که درباره تام کروز و حرفه او به ما نمایانده می‌شود. با این وجود، اجازه دهید با زندگی خانوادگی تام کروز شروع کنیم.

زندگی خانوادگی
او یک دوران کودکی بسیار سختی داشته است، به ویژه این که پدرش رابطه‌ای خشونت آمیز با او داشت. اما چرا رابطه او با پدرش تا این حد به سختی و مشقت افتاد؟ دلیل این امر را به راحتی می‌توانیم با بررسی و تحلیل چارت تولد او متوجه شویم. در این چارت تولد، خورشید در خانه‌ی چهارم و تحت تاثیر نشانه زودیاکی دوپیکر قرار گرفته است؛ این جایی است که خورشید قدرت هدایتش (که به نام “دیک بالا” شناخته می‌شود) را از دست داده است. در زمانی که کسی در شب و دیروقت به دنیا می‌آید، خورشید در ضعیف‌ترین موقعیت قرارگیری خود (که به نام “ایموم کولی” شناخته می‌شود) قرار می‌گیرد، در این جا اهمیت ندارد که در چه نشانه زودیاکی قرار گرفته است، به هر صورت خورشید بی‌روح و خنثی عمل خواهد کرد. خورشید در دانش آسترولوژی، نشان دهنده پدر و روحیه یا شخصیت پدر است و به دلیل این که خورشید در چارت تولد تام کروز قدرت خود را از دست داده است، هرگز ارتباط چندان خوبی با پدرش نداشته است.

چرا مادر تام کروز در زندگی دچار کشمکش است؟ این امر به این دلیل است که ماه چارت تولد تام کروز با راهو پیوستگی دارد که اثر مخرب و نامبارک آن باعث می‌شود ماه دچار ضعف و آسیب دیدگی شود. ماه نیز در علم آسترولوژی نشان دهنده مادر محسوب می‌شود. حتی اگر ماه چارت تولد تام کروز در نشانه زودیاکی سرطان باشد (که موقعیت قرارگیری قدرتمندی است)، اما به دلیل این که با راهو همراه شده است، بر زندگی مادرش تاثیر منفی می‌گذارد.

چرا هر سه ازدواج تام کروز در نهایت شکست خورد و به جدایی انجامید؟ همان گونه که اطلاع دارید، تام کروز سه بار به صورت رسمی ازدواج کرده است (این به جز روابط عاطفی او است که به شکست ختم شدند). “میمی راجرز”، “نیکول کیدمن” و “کتی هولمز” به ترتیب همسر تام کروز بودند که هر سه نیز در نهایت از او جدا شدند. دلیل این مسئله نیز می‌تواند در تحلیل و بررسی چارت تولد او به صورتی دقیق دیده شود، زیرا سیاره ونوس (که یکی از معیارها و نشانه‌های ازدواج و همسر در چارت تولد یک مرد است) او به وضوح به دلیل همراه شدن با راهو و تحت تاثیر نگرش منفی و نامبارک قرار گرفتن از سوی زحل و کیتو، که همگی سیاراتی مخرب می‌باشند، به شدت آسیب دیده است.

حرفه بازیگری و سینما
پتانسیل درخشش در حرفه سینما را می‌توانیم به راحتی در بررسی چارت تولد تام کروز متوجه شویم. در مورد تام کروز، با مشاهده خانه‌ی پنجم و خانه‌ی سوم از چارت تولد او متوجه ویژگی‌هایی نظیر خلاقیت، ارتباطات، سرگرم کنندگی، بازیگری، سینما، نوشتن، و استعداد آواز می‌شویم. چارت تولد تام کروز دارای ماه، ونوس و راهو در خانه‌ی پنجم است که نشان دهنده خلاقیت، هنر و سینما است؛ این در حالی است که زحل هم (که در خانه‌ی یازدهم قرار گرفته است) بر روی ونوس، ماه و راهو نگرش دارد. هر زمان که زحل بر روی ونوس نگرش داشته باشد، نشان می‌دهد که این شخص در زمینه هنر بسیار خلاق است.
تام کروز در اوایل دهه 1980 میلادی توانست به شهرت دست پیدا کند. این اتفاق به دلیل فعال شدن عملکرد داشای عطارد در چارت تولد او است. عطارد او در خانه‌ی سوم (که خانه‌ی ارتباطات و رسانه محسوب می‌شود) قرار گرفته است، درحالی که نشانه زودیاکی “ثور” دارد و سرور آن نیز ونوس است. حتی با وجود این که خورشید این چارت ضعیف شده و تمامی قدرت خود را از دست داده است، اما به دلیل عملکرد دوره داشای عطارد بود که موفقیت در صنعت فیلم برای تام کروز به دست آمد. او هنگامی که داشای کیتو شروع به فعالیت کرد، موفقیت‌های بیشتری را هم به دست آورد، زیرا کیتو در خانه‌ی یازدهم چارت تولد او و تحت نگرش مثبت و مبارک ونوس قرار دارد.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

3 دیدگاه در “تحلیل چارت تولد تام کروز از منظر دانش جیوتیش

 1. الی گفت:

  سلاممن یک سوال داشتم این اطلاعات فقط جنبه آگاهی رسانی داره یا اینکه با مشاوره امکان اصلاح و تغییر هم هست ؟

  1. اسطرلاب گفت:

   سلام ممنون از کامنتت

   با مشاوره و بررسی دقیق چارت تولد توسط منجم و بررسی کارماهای شخص میشه اصلاح و تغییر داشت
   حتما نظر بقیه رو گوش بده بخش رضایت نامه 
   مرسی
 2. ماه منیر طبری گفت:

  ممنون از شما،سوالی دارم
  در این چارت نظر زحل روی ونوس مثبت است یا منفی؟
  چون یک جا فرمودید به خاطر نظر زحل و کیتو ونوس آسیب دیده و یه بار ازدواج ناموفق داشته و یک جا فرمودید وقتی زحل روی ونوس نظر داشته باشد این شخص در زمینه هنر خلاق است یعنی نظر مثبت است؟
  متوجه نشدم ممنون میشم توضیح بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید