مت دیمون، هنرمند برجسته، فیلمنامه‌نویس و بازیگر مشهور آمریکایی است. “مت” در هشتم اکتبر 1970 در بوستون ایالات متحده امریکا متولد شد. نام کامل او “متیو پیج دیمون” است. مت دیمون در فیلم‌های سه‌گانه‌ی ” یاران اوشن” و بعد، مجموعه فیلم‌های “بورن” نقش‌آفرینی کرده است.

فرزند “کنت دیمون” و “نانسی کارلسون پیج” است. پدر و مادر مت در دوران کودکی او در سال 1973 از یکدیگر جدا شدند.

مت دیمون تحصیلات دانشگاهی را رها کرد و به دنبال موفقیت در بازیگری رفت. اما مراحل اولیه‌ی کار او خیلی درخشان پیش نرفت. مت دیمون موانع و مشکلاتی برای شروع بازیگری داشت. با “ویل هانتینگ خوب” بود که مت دیمون توانست به موفقیت قابل توجهی در حرفه خود برسد. فیلم‌نامه فیلم “ویل هانتینگ خوب” توسط مت دیمون و “بن افلک” نوشته شده است. آنها این فیلم‌نامه را بیش از یک میلیون دلار فروختند و موفق شدند نقش‌هایی کلیدی در فیلم ایفا کنند. در پایان، اقبال روی خوش نشان داد و فیلم “ویل هانتینگ خوب” به موفقیتی بزرگ رسید و نامزد دریافت 9 جایزه اسکار شد. مت دیمون برای بهترین فیلمنامه اصلی همراه با بن افلک برنده جایزه شد.

چارت تولد مت دیمون به گونه‌ای خاص است. این چارت فرصت بسیار خوبی برای فهم و یادگیری ستاره شناسی فراهم می‌کند. بررسی چارت مت دیمون نشان می‌دهد که او در طالع “جدی” متولد شده است و سرور طالع، “زحل” است که در خانه‌ی چهارم چارت تولد او آسیب دیده است. زحل هبوط کرده است و رابطه‌ی نگرش متقابل را با ونوس و مشتری قرار گرفته در خانه‌ی دهم دارد. قرارگیری ونوس در نشانه زودیاک خود در چارت مت دیمون، باعث به وجود آمدن “مالاویا یوگا” می‌شود. با این وجود، گرفتاری مشتری چندان مطلوب نیست و ویژگی‌های مثبت مالاویا یوگا را از بین می‌برد. سرور خانه‌های چهارم و یازدهم یعنی مریخ نیز قرارگیری بدی در خانه‌ی هشتم دارد و با کیتو متصل است. علاوه بر این، ماه به خانه‌ی دوازدهم رفته است. همان‌گونه که در تمام طالع‌بینی‌ها گفته می‌شود، این قرارگیری ماه در چارت مت دیمون تولید “کمادروما یوگا” می‌کند که از نظر ثروت و امور مالی بسیار نامبارک است. سرور خانه‌ی نهم، عطارد است که در خانه‌ی نهم عالی قرار گرفته است. با این حال، آن هم آسیب دیده است و با خورشید، سرور خانه هشتم متحد است. در تقسیمات ناوامشای چارت تولد مت دیمون، عطارد آسیب دیده و ناتوان شده است. بنابراین، حس کنجکاوی شما برانگیخته می‌شود که بدانید با توجه به این شرایط نامناسب قرارگیری سیارات در چارت مت دیمون، او چگونه به این همه موفقیت حرفه‌ای و کسب ثروت شده است؟ فصل بیست و پنجم “بریهات پاراشارا هورا شاشترا” در مورد نقش خانه‌ی دوازدهم و سرور آن در زمینه بررسی چارت از نظر مالی، بسیار واضح است. این قوانین به ما می‌گوید که اگر در یک چارت تولد، سرور خانه‌ی دوازدهم قرارگیری خوبی داشته باشد و با سیارات مبارک متحد شود، و همچنین، خانه‌ی دوازدهم نیز توسط یکی از سیارات مبارک گرفته شده باشد، نتایج زیر در آن به وجود خواهد آمد:

☀️ افزایش ثروت خوبی رخ خواهد داد.
☀️ هزینه‌های شخص با درآمد خوب تأمین خواهد شد.
☀️ شخص از خانه‌های زیبایی که با ثروتش به دست می‌آورد، لذت خواهد برد.
☀️شخص آموزش‌های خوبی خواهد دید که به رهایی نهایی برسد.
☀️شخص از ازدواج خود شاد می‌شود و لذت خواهد برد.

اگر به زندگی مت دیمون نگاه کنیم، صحت تمام موارد فوق به اثبات می‌رسد. بررسی چارت تولد مت دیمون به وضوح نشان می‌دهد که:
☀️ مشتری، سرور خانه‌ی دوازدهم، قرارگیری خوبی در خانه‌ی دهم دارد.

خواندن چارت تولد شما، می تواند برای بهترین انتخاب ها در مورد زندگیتان کمک کند و موجب زندگی بهتر شود، اگر مایلید در مورد جنبه های مختلف زندگی خود از مشاوره علم نجوم استفاده کنید، از طریق خانم رادمنش و صرفا در تلگرام اقدام به گرفتن وقت نمایید.

☀️یوگا کاراکای ونوس به مشتری متصل است. در نتیجه، مشتری تحت‌تأثیر سودمندی قرار دارد.
☀️سرور لاگنا زحل آسیب دیده و ضعیف است، اما هبوط کرده و مقداری قدرتش را حفظ می‌کند. نگرش زحل بر روی مشتری نیز برای مشتری (به عنوان سرور خانه‌ی دوازدهم) خوب و حامی است.
☀️سیاره‌ی مبارک ماه در خانه‌ی دوازدهم قرار گرفته است.

بنابراین، تمام شرایط لازم برای انتظار پدید آمدن نتایج مثبت خانه‌ی دوازدهم در چارت تولد مت دیمون وجود دارد. وجود این شرایط منجر به افزایش قابل توجه ثروت او و همچنین طبیعت بسیار بشردوست و نیک سرشت او شده است. مت دیمون در بسیاری از فعالیت‌های اجتماعی و کارهای خیرخواهانه شرکت داشته است. او بنیان‌گذار بنیاد “آب” آفریقا است. همچنین، مت دیمون از کمپین “وان” حمایت می‌کرد که هدفش مبارزه با ایدز و فقر بود. به جز این‌ها، او سخنگوی تغذیه آمریکا است. او و بن افلک، به عنوان زوجی که برنده‌ی اسکار شدند، میزبان جمع‌های خیرین برای جمع‌آوری پول برای اهداف خیرخواهانه می‌باشند.

حرفه‌ای در بازیگری: همان‌گونه که در پیش‌بینی ستاره شناسی بر اساس چارت تولد برای موفقیت در کار بازیگری گفته می‌شود، رابطه‌ی متقابل بین خانه‌های سوم، هفتم و دوازدهم اهمیت دارد؛ و دخالت زحل، ونوس و ماه، که باید به آن‌ها توجه شود. در چارت تولد مت دیمون، سرور سومین و دوازدهمین خانه، مشتری است؛ و اتصال خوبی با ونوس در خانه‌ی دهم دارد. سرور زحل نیز رابطه‌ی نگرش متقابل با هر دو سیاره مشتری و ونوس دارد. سرور خانه‌ی هفتم، ماه، به خانه‌ی دوازدهم رفته است. بنابراین، چارت تولد مت دیمون با شرایط مورد نیاز این حرفه به صورت مناسبی مطابقت دارد.
سرور خانه‌های سوم و پنجم در چارت مت دیمون، به ترتیب مشتری و ونوس می‌باشند. اتحاد این دو در خانه‌ی دهم به مت دیمون توانایی بالای نویسندگی را داد. این اتحاد در دوره‌ی راهو/مشتری بود، زمانی که او فیلم‌نامه‌ی “ویل هانتینگ خوب” را نوشت و منجر به موفقیتی جهانی شد.

مت دیمون کار خود را در سال 1988 آغاز کرد. در این زمان او “ماهاداشا مریخ” را پشت سر گذاشت. بنابراین، در مراحل اولیه، مت دیمون مجبور بود تا پایان دوره اصلی مریخ به تلاش و مبارزه بپردازد. این دوره در اواسط سال 1992 به پایان رسید. این اتفاق در طول داشای راهو/مشتری بود، زمانی که مت دیمون به بزرگ‌ترین موفقیتش، در سال 1997 به وسیله‌ی نگارش فیلم‌نامه “ویل هانتینگ خوب” رسید. در طول دوره‌ی راهو/عطارد، مت دیمون قربانی سرمایه‌گذاری‌های جعلی شد و ثروت زیادی از دست داد. در چارت تولد مت دیمون، عطارد سرور خانه‌های ششم و نهم است و در خانه‌ی نهم آسیب می‌بیند. هرچند عطارد در نشان زودیاک خود عالی قرار گرفته است، اما از آسیب و همچنین تأثیر نامبارک سرور خانه‌ی هشتم، خورشید، رنج می برد. در تقسیمات ناوامشای مت دیمون، عطارد آسیب دیده و ضعیف شده است. بنابراین، در طی زیردوره‌ی عطارد ضعیف، نتایج غیرمنتظره‌ای در مورد زیان‌های مالی حاصل می‌شود.

مت دیمون در ماه دسامبر 2005 و در دوره راهو/ونوس، با “لوسیانا باروسو” ازدواج کرد.
قرارگیری بد مریخ که نگرش راهوی قرار گرفته در خانه‌ی دوم (نشان‌دهنده خانواده) را دارد، ضعف در بخشی از عطارد سرور خانه‌ی نهم و قرارگیری مشتری (سرور نامبارک خانه‌های سوم و دوازدهم) در خانه‌ی دهم، منجر به جدایی والدین مت دیمون در دوران کودکی شد. دوره‌ی خورشید/عطارد همان زمانی بود که پدر و مادرش طلاق گرفتند. چارت مت دیمون مثال بسیار خوبی برای فهم ستاره شناسی بر اساس چارت تولد است. این چارت نشان می‌دهد که چگونه سرور نامبارک یک خانه با قرارگیری خوب سیارات می‌تواند نتایج مطلوبی را به وجود آورد.

به طور خلاصه، باید بگوییم که نکته این است که اگر کسی بتواند از تحليل چارت خود بهره ببرد، می‌تواند بهتر تصميم بگيرد و برنامه‌اش را براساس آن طرح‌ریزی کند؛ نه این که هر چیزی در زندگی ما مقدر باشد. افکار، تصمیمات و عملکردهای ما، برای این ‌که به مسائل زندگی شکل مناسبی دهیم، اهمیت دارند، و این امری امکان‌پذیر است.

نوشته: کاپیل راج

ترجمه: صنم رادمنش

 با تجربه ۱۰ ساله بهترین مشاور شما در زمینه تحلیل چارت تولد

❇️ رزرو وقت مشاوره

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید