تفسیر چارت تولد جیوتیش جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون بازیگر زیبای هالیوودی است. او به عنوان بازیگر، کارگردان، تهیه کننده، نامه رسان با دوچرخه، بازاریاب و پیشخدمت کار کرده است. جنیفر آنیستون دختر “جان آنیستون” و “نانسی داو” است. هم پدر و هم مادر او بازیگر بوده‌اند. جنیفر دو برادر ناتنی دارد: “جان ملیک” که از او بزرگ‌تر است و “الکس آنیستون” که برادر کوچک‌تر او است. جنیفر یک بازیگر موفق آمریکایی و همسر سابق ستاره هالیوود، “براد پیت” است. با تحلیل چارت تولد او می‌خواهیم شما را با راز موفقیت، کسب ثروت، ازدواج، عشق، مشاغل سینمایی و همه مواردی که با او مرتبط است، آشنا کنیم.

در این جا بر اساس جزئیاتی که از تولد جنیفر آنیستون در دسترس است، چارت تولد او را تحلیل می‌کنیم. جنیفر در طالع “میزان” متولد شده است. نشانه زودیاکی او “عقرب” می‌باشد و ستاره تولدش “Jheshtha” (هجدهمین ناکشاترا) است. ونوس سرور طالع جنیفر است که در خانه‌ی ششم قرار دارد و نشانه‌ی متعالی شدن را گرفته است. ونوس همراه با راهو و زحل در این خانه قرار دارد. آسترولوژیست‌های ودیک به اهمیت موقعیت و قدرت سرور لاگنا، خورشید، ماه، سرور خانه‌ی نهم، و سرور خانه‌ی دهم برای شهرت، آوازه و آسایش آگاه می‌باشند.

همان گونه که گفتیم، در چارت تولد جنیفر، ونوس سرور طالع است که در خانه‌ی ششم در کنار راهو و زحل قرار دارد. زحل نقش سرور خانه‌های چهارم و پنجم را دارد. زحل به عنوان یک سیاره مفید و مبارک برای طالع “میزان” شناخته شده است. علاوه بر این، زحل دوست خوب سیاره ونوس است. به همین دلیل، این ارتباط ونوس و زحل برای رسیدن به موفقیت خوب و مثبت است. به طور حتم می‌توان گفت که این موقعیت سیاره‌ای برای رشد مالی و مسائل پولی است. پول برای جنیفر آنیستون همانند یک درخت رشد می‌کند و او می‌تواند از تمام امکانات، وسایل لوکس و خودروهای مدرن دنیا لذت ببرد.

در آسترولوژی، خانه‌ی ششم برای مسائل مربوط به دشمنان، حریفان، رقابت، مبارزه و بیماری‌ها در نظر گرفته می‌شود. بنابراین، قرار گرفتن سرور لاگنا در خانه‌ی ششم می‌تواند برخی مشکلات، به چالش کشیده شدن‌ها و نوعی اختلال در زندگی شخصی و حرفه‌ای جنیفر ایجاد کند. حتی در برخی اوقات او مجبور به رقابتی شدید با دیگران می‌شود. علاوه بر این، ارتباط راهو که همراه با ونوس است، به ویژه در روابط عاطفی نمی‌تواند برایش مبارک و سودمند باشد. گاهی اوقات او نمی‌تواند مسائل را به درستی تجزیه و تحلیل کند، یا تصمیمات اشتباه می‌گیرد. به طور کلی، موقعیت ونوس در خانه‌ی ششم در حال تولید برخی چالش‌ها در زندگی او است. با این وجود، ونوس نخستین نکته نشان دهنده مسائل حرفه‌ای نمایشی است و خانه‌ی پنجم نیز در ارتباط با سرگرمی است. بنابراین، می‌توان گفت که او هنرمند متولد شده است. به طور حتم، ترکیب ونوس متعالی و زحل که سرور خانه‌ی پنجم است، نقش مهمی در زندگی حرفه‌ای جنیفر دارد. این امر یک واقعیت است که “راه موفقیت آسان نیست”، اما نفوذ و تاثیر مشتری بر روی ونوس و زحل، برای او شجاعت و هوش را به ارمغان می‌آورد که برای مقابله با چالش‌ها از آن‌ها استفاده کند.

عطارد سرور خانه‌ی نهم است که در خانه‌ی چهارم قرار دارد و یک “راجا یوگا” یا ترکیبی از شهرت و قدرت را شکل داده است. این عطارد قرار گرفته در خانه‌ی چهارم بر روی خانه‌ی دهم نگرش دارد. بنابراین، حرفه او را تحت تاثیر قرار می‌دهد. همچنین، عطارد برای بازیگری و طنازی دلیل اصلی است. جای تعجب ندارد که او یک کمدین متولد شده است، زیرا عطارد توانایی دارد شخصیت او را تحت تاثیر قرار دهد. مشخص است که او یک زن خوش شانس و خوشبخت است. سرنوشت جنیفر آنیستون در بسیاری موارد از او پشتیبانی می‌کند. در آسترولوژی ودیک، خانه‌ی دوم ثروت را نشان می‌دهد، خانه‌ی یازدهم درآمد را نشان می‌دهد و خانه‌ی پنجم نیز ثروت ناگهانی و غیر منتظره را نشان می‌دهد. همان گونه که در چارت تولد جنیفر آنیستون مشخص است، سرور خانه‌ی دوم، یعنی مریخ به همراه سرور دهمین خانه (یعنی ماه) در همان جای خودش قرار گرفته است. پیوستگی مریخ و ماه باعث تشکیل “چاندرا مانگال یوگا” شده است. در آسترولوژی ودیک، این ترکیب برای کسب ثروت و شهرت بسیار مفید و مبارک است. با توجه به یوگای “چاندرا مانگال یوگا”، جنیفر در طول زندگی خود یک زن غنی و ثروتمند است و می‌تواند بهترین منابع درآمدی را داشته باشد. جنیفر آنیستون می‌تواند از طریق چندین روش درآمد کسب کند و ثروت او روز به روز در حال رشد است.

چارت تولد جنیفر آنیستون از منظر حرفه‌ای

جنیفر آنیستون در سال 1990 در اولین نقش تلویزیونی خود بازی کرد. او به طور منظم در سری برنامه زنده کوتاه “Molloy” و در فیلم تلویزیونی “کمپ کوکامونگا” بازی کرد. در طول این زمان، جنیفر تحت تاثیر تحت آنتارداشای ونوس – زحل بود. همان گونه که گفتیم، در چارت تولد او، ونوس سرور طالع است و خانه‌ی ششم را به همراه زحل تصرف کرده است. در آسترولوژی ودیک، ونوس به عنوان یک سیاره نشان دهنده طبیعت موسیقی، فیلم، نمایش، فریبندگی و بازیگری شناخته می‌شود.

در این چارت تولد، زحل سرور خانه‌های چهارم و پنجم است. مطابق با آسترولوژی ودیک، خانه‌ی پنجم نشان دهنده سرگرمی و کسب ثروت ناگهانی است. به همین دلیل، هر دوی سیاره‌های ونوس و زحل، ورود و تمایل جنیفر آنیستون را در کار نمایش تایید می‌کنند. همچنین، جنیفر پس از کارهای اولیه برای یک نسخه تلویزیونی از فیلم “روز تعطیل فریس بوئلر”، نمایش تلویزیونی کمدی تلویزیونی، “لبه” و … و به عنوان بازیگر مهمان در “جهش کوانتومی”، “سر هرمان”، “قانون بورک” و یک فیلم ترسناک بازی کرد، اما این کارهای او اصلا به چشم نیامد و برای او موفقیتی به همراه نداشت. حتی او نا امید شد و در نظر داشت حرفه بازیگری را رها کند.

بیایید دلیل شکست او را در این زمان پیدا کنیم. موقعیت سرور طالع، ونوس در خانه‌ی ششم نشان می‌دهد مبارزه بسیار زیادی برای باز شدن گره از مشکل حرفه لازم است. علاوه بر این، ارتباط راهو همراه با ونوس باعث می‌شود که ونوس ضعیف و آسیب دیده شود. زحل، سرور Bhukti ، ورود به حرفه نمایش را نشان می‌دهد، اما وعده موفقیت در آن را نمی‌دهد.

موقعیت زحل در خانه‌ی ششم از سوی راهو و کیتو تضعیف شده است. در چارت ناوامشا نیز باز هم زحل در خانه‌ی ششم است. علاوه بر این، آنتارداشای ونوس – زحل یا زحل – ونوس، نمی‌تواند یک حرفه بزرگ یا موفق را تضمین کند. به همین دلیل، آنتارداشای زحل از هشتم ژانویه 1989 تا دهم مارس 1992 نشان دهنده مبارزه، افسردگی، رقابت سخت و شکست در مسائل ریسک پذیر است. از دهم مارس 1992 تا نهم ژانویه 1995، او تحت تاثیر آنتارداشای ونوس – عطارد قرار داشت. در چارت تولد جنیفر آنیستون، عطارد در خانه‌ی چهارم واقع شده است و نقش سروری برای خانه‌های نهم و دوازدهم را دارد. پیش از این در این مقاله بحث کردیم که عطارد سیاره بسیار مهم و ممتازی برای جنیفر آنیستون است و قادر است سرنوشت او را ارتقا دهد. در این زمان است که او برنامه خود را تغییر داد تا دوباره بازی کند و به خاطر بازی در سریال موفق “دوستان” (FRIENDS) در میان طرفداران تلویزیونی به صورت وسیعی محبوب شد. این همان زمانی است که او مقدار زیادی از شهرت و افتخار را به دست آورد. در حقیقت، آنتارداشای عطارد زندگی او را به طور کامل تغییر داد.

در این زمان جنیفر یک بازیگر موفق بود و خودش را در هالیوود و دنیای نمایش تثبیت کرد. همان گونه که در کتاب رکوردهای گینس در سال 2005 ثبت شده است، جنیفر آنیستون (همراه با دیگر بازیگران زن این مجموعه) به گران قیمت‌ترین بازیگر تلویزیونی با دستمزد 1 میلیون دلاری برای فصل دهم دوستان تبدیل شد. داشای اصلی خورشید از دهم مارس 1996 تا دهم مارس 2002 نیز یک داشا خوب برای جنیفر آنیستون بود. در طول این داشا، او کار جدید گرفت و موفقیت در حوزه نمایش را به دست آورد که این موفقیت کاملا قابل توجه است.

در چارت تولد جنیفر، خورشید در خانه‌ی پنجم است. در چارت ناوامشا، خورشید در طالع است و تحت تاثیر نگرش مشتری است. در چارت “داشمامشا”، خورشید باز هم در خانه‌ی پنجم قرار گرفته است و به عنوان سرور خانه‌ی یازدهم محسوب می‌شود. داشای ماه نیز برای جنیفر آنیستون خوب و مبارک است. او از دهم مارس 2002 تا دهم مارس 2012 تحت تاثیر عملکرد داشای ماه بود. در چارت تولد جنیفر آنیستون، ماه در خانه‌ی دوم همراه با مریخ قرار دارد و در چارت ناوامشا در خانه‌ی ششم است. در چارت داشمامشا ماه قرارگیری خوبی در خانه‌ی هفتم دارد و در نشانه زودیاکی حَمَل که نشانه‌ای خوب و دوستانه است همراه با ونوس سرور طالع قرار دارد. به طور حتم، در چارت داشمامشا، ماه دارای قدرت کافی برای ارتقا کار و مسائل مرتبط با امور مالی او است. به ویژه، جنیفر آنیستون شهرت و پول فراوانی را در طول آنتارداشای ماه – مریخ و ماه – راهو خاو از نهم ژانویه 2003 تا هشتم فوریه 2005 به دست آورد. در طول این دوره، او از موفقیت در حرفه بازیگری در فیلم بهره‌مند شد و لذت برد. در سال 2003 او “بروس قدرتمند” و در سال 2004، “سپس پالی آمد” را بازی کرد که در فروش خود بسیار خوب عمل کردند. در طول این دوره او پول خوبی را به دست آورد.

از دهم ژوئن 2006 تا نهم ژانویه 2008، او تحت تاثیر آنتارداشای ماه – زحل قرار گرفت. در چارت تولد جنیفر، زحل در خانه‌ی ششم قرار گرفته است. همان گونه که پیش از این گفته شد، زحل با توجه به جایگاهش قادر نخواهد بود زندگی حرفه‌ای او را ارتقا دهد. علاوه بر این، زحل به عنوان یک سیاره دشمن و نامبارک برای سرور داشای ماه شناخته شده است. به همین دلیل، این دوره زمانی برای جنیفر چندان مناسب نبود. پس از آن هم جنیفر تحت تاثیر  آنتارداشای ماه – عطارد از نهم ژانویه 2008 تا نهم ژوئن 2009 قرار داشت. به یقین، عطارد در چارت تولد جنیفر قرارگیری خوبی دارد. به همین دلیل، این دوره برای جنیفر آنیستون خوب بود. فیلمبرداری فیلم‌های “مدیریت”، “مارلی و من”، “عشق پیش می‌آید” و “He`s just not that into you” در این دوره انجام شد که برای جنیفر در سال‌های 2008-2009 پول خوبی به همراه آورد. به ناچار و برای خلاصه شدن بحث از ادامه مسیر کاری جنیفر آنیستون چشم پوشی می‌کنیم.

عشق و زندگی زناشویی

بر طبق قوانین آسترولوژی ودیک، خانه‌ی پنجم، سرور این خانه، و ونوس به عنوان شاخص‌های اصلی امور عاشقانه در نظر گرفته می‌شوند. همان گونه که در چارت تولد جنیفر آنیستون مشخص است، سرور خانه‌ی پنجم یعنی زحل، در خانه‌ی ششم و همراه با راهو و ونوس متعالی شده قرار دارد. این موقعیت سیاره‌ای به شدت نشان دهنده طبیعت عاشقانه و رسوایی‌های عاشقانه در زندگی جنیفر آنیستون است. او دختر بسیار عاطفی و حساسی است. حتی گاهی اوقات او قادر به کنترل افکار نفسانی خود نخواهد بود. با این وجود، با توجه به ونوس آسیب دیده و ضعیف شده و زحل که سرور خانه‌ی پنجم است، کار جنیفر در زمینه عاشقی چندان آسان نیست. به احتمال زیاد، بیشتر امور عاشقانه او در نهایت به شکست و جدایی تبدیل خواهد شد. در گذشته او با “پل اسکولفور”، “وینس وان”، “آدام دوریتز”، “چارلی شلاتر” و “تیت دونوان” ارتباطات عاطفی و عاشقانه داشته است. با این حال، تمام این موارد برای مدت کوتاهی بود. پس از آن، رابطه عالی جنیفر آنیستون با “برد پیت” بازیگر به تیتر مطبوعات تبدیل شد.

او در سال 1998 با برد پیت ملاقات کرد و پس از دو سال قرارهای عاشقانه، در بیست و نهم جولای سال 2000 با او ازدواج کرد. در سال 1998 او تحت تاثیر  آنتارداشای خورشید – مشتری بود. در چارت تولد جنیفر، خورشید در خانه‌ی پنجم قرار می‌گیرد و مشتری هم در خانه‌ی دوازدهم قرار گرفته و دارای نگرش متقابل با ونوس و زحل (سرور خانه‌ی پنجم) است. به همین دلیل، این رابطه عاشقانه او با براد پیت توسط چارت تولد جنیفر نیز تایید شده است. در زمان ازدواج، جنیفر آنیستون تحت تاثیر عملکرد آنتارداشای خورشید – عطارد قرار داشت. در چارت تولد جنیفر، خورشید در خانه‌ی پنجم است که این خانه‌ی اصلی عشق است. عطارد در خانه‌ی چهارم و در صورت فلکی خورشید قرار دارد. در چارت ناوامشا. خورشید در طالع است و دارای نگرش بر روی خانه‌ی هفتم است. بنابراین، ازدواج او در این دوره صورت گرفت. چارت تولد جنیفر در مسئله ازدواج پایدار و فرزند بسیار ضعیف است. او پس از طلاق از برد پیت، یک بار دیگر نیز در سال 2011 با “جاستین ثرو” ارتباط عاشقانه داشت که پس از 4 سال و در سال 2015 به ازدواج این دو منجر شد. با این وجود، جنیفر آنیستون از جاستین ثرو هم در فوریه 2018 جدا شد. بر طبق قوانین آسترولوژی ودیک، خانه‌ی هفتم نشان دهنده ازدواج و خانه‌ی پنجم نیز نشان دهنده امور مربوط به فرزندان است. در چارت تولد جنیفر آنیستون، خانه‌ی هفتم توسط نشانه زودیاکی حَمَل تصرف شده است و سرور این خانه یعنی مریخ، در خانه‌ی دوم واقع شده است، که در چارت ناوامشا مریخ ضعیف و آسیب دیده است. علاوه بر این، خانه‌ی هفتم چارت ناوامشا تحت تاثیر نگرش منفی و نامبارک خورشید است و موقعیت مشتری تنزل پیدا کرده است. به همین دلیل، خانه‌ی هفتم و سرور آن هر دو بسیار ضعیف و آسیب دیده می‌باشند. با توجه به مسائل، مشکلات زندگی در ارتباط با ازدواج کاملا امکان پذیر است.

در طبیعت کاراکای عشق، ونوس به دلیل پیوستگی با راهو و زحل آسیب دیده است. علاوه بر این، در چارت ناوامشا، ونوس نشانه زودیاکی مضر و نامبارک عقرب را دارد. به همین دلیل، جنیفر آنیستون قادر به لذت بردن از زندگی پس از ازدواج خود برای مدت طولانی نمی‌باشد. او تا به حال این مشکل را با هر دو شوهر خود (برد پیت و جاستین ثرو) با وجود تفاوت‌های بسیارشان داشته است. فقدان یک عشق متقابل، جذابیت و حمایت عاطفی در این مورد بسیار محتمل است. ازدواج اول جنیفر آنیستون نزدیک به چهار سال طول کشید و ازدواج دوم او هم در نهایت پس از سه سال منجر به جدایی شد. با این وجود، او هیچ فرزندی ندارد. در آسترولوژی ودیک، خانه‌ی پنجم نشان دهنده مسائل مرتبط با فرزندان است. در چارت تولد جنیفر آنیستون، خورشید در خانه‌ی پنجم قرار گرفته است و زحل که سرور خانه‌ی پنجم است، در خانه‌ی ششم همراه با راهو و ونوس متعالی شده قرار دارد. خورشید که خانه‌ی پنجم را تصرف کرده، تحت تاثیر نگرش مریخ قرار گرفته است. به همین دلیل، این وضعیت سیاره‌ای برای داشتن فرزند چندان مطلوب و مناسب نیست. با توجه به نوع موقعیت سیاره‌ای، تاخیر در داشتن فرزند (یا نداشتن فرزند) کاملا قابل مشاهده است. حتی ممکن است او چندین مرتبه سقط جنین سهوی یا عمدی را تجربه کرده باشد. در چارت “ساپتامشا”، باز هم خورشید در خانه‌ی پنجم است و زحل، سرور خانه‌ی پنجم نیز در خانه‌ی پنجم است. این ترکیب سیاره‌ای نیز یک تاخیر غیر منتظره و مشکلات در داشتن فرزند را تایید می‌کند.

طلاق‌ جنیفر آنیستون از برد پیت

جنیفر آنیستون از برد پیت بازیگر طلاق گرفته است. این اتفاق در طول آنتارداشای ماه – مشتری رخ داد. او از هشتم فوریه 2005 تا دهم ژوئن 2006 تحت تاثیر عملکرد آنتارداشای مشتری بود. او پس از بیش از چهار سال زندگی زناشویی در ششم ژانویه 2005 اعلام جدایی کرد. آنیستون برای طلاق در ماه مارس 2005 ثبت نام کرد. طلاق آن‌ها نیز در ماه اکتبر 2005 نهایی شده است. در چارت تولد جنیفر آنیستون، ماه سرور داشا در خانه‌ی دوم در حال تضعیف شده همراه با مریخ است و مشتری سرور آنتارداشا در خانه‌ی دوازدهم قرار دارد و دارای نقش سروری برای خانه‌های سوم و ششم است. در آسترولوژی ودیک، خانه‌ی دوم به معنای خانواده در نظر گرفته می‌شود، خانه‌ی ششم نشان دهنده دعوی قضایی یا اقدامات قانونی است در حالی که خانه‌ی دوازدهم، خانه‌ی مسئول پایان دادن به امور یا جدایی است. به همین دلیل، طلاق او از برد پیت نیز با دانش آسترولوژی ودیک مورد تایید قرار می‌گیرد. برای طولانی نشدن بحث، از دلیل طلاق دوم او در این بحث می‌گذریم.

ازدواج دوم جنیفر آنیستون

شانس خوب ازدواج دوباره جنیفر آنیستون در دوره 2014 تا 2015 به وجود آمد که در نهایت به ازدواج مجدد او در سال 2015 ختم شد. او پس از طلاق خود تا روز نهم ژوئن سال 2009 تحت تاثیر آنتارداشای ماه – عطارد قرار داشت. به این ترتیب هر چند که او ارتباطات عاطفی داشته است، اما موفقیت در عشق تا ژوئن سال 2009 برایش امکان پذیر نبوده است، اما پس از آن او توانست یک ارتباط عاشقانه را در سال 2011 شروع کند که در سال 2015 به ازدواج رسید ولی باز هم پایدار نبود.

بیشتر بخوانید ????????

مقالات ما

سیارات در چارت تولد شما به چه شکلی قرار گرفته اند؟

۷ دلیل برای اینکه مشاوره تفسیر چارت بگیرید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید