☀️” باراک حسین اوباما جونیور”، یا همان “باراک اوباما” معروف، رئیس جمهور سابق آمریکا است. باراک اوباما اولین آمریکایی-آفریقایی است که بالاترین مقام ایالات متحده، یعنی ریاست جمهوری دست یافته است. او در بیستم ژانویه 2009 این مأموریت خود را به عهده گرفت.

“آن دآن‌هام”، مادر باراک، یک انسان‌شناس آمریکایی بود. او در فوریه سال 1961 با “باراک اوباما پدر” ازدواج کرد. باراک در چهارم آگوست 1961 در هونولولو هاوایی متولد شد. پدر و مادر اوباما در دوران کودکی او از یکدیگر جدا شدند؛ پس از آن، طلاق آن‌ها در اوایل سال 1964 ثبت شد. باراک در حدود ده سالگی خود در سال 1971، برای زندگی با پدربزرگ و مادربزرگ مادری خود به هاوایی فرستاده شد. اوباما در طول اقامت خود در هاوایی طعم نژادپرستی را چشید و با آن آگاه شد. او تنها یکی از سه دانش‌آموز سیاه پوست در مدرسه‌اش بود و به این ترتیب به ادراکات اجتماعی میراث چند فرهنگی خود دست یافت. علاوه بر این، باراک اوباما با مرگ پدرش که در ماه نوامبر سال 1982 اتفاق افتاد، مبارزه کرد.

☀️باراک اوباما در سال 1979 و پس از تکمیل دبیرستان برای تحصیلات کالج به لس‌آنجلس نقل مکان کرد. او در سال 1981 به دانشگاه کلمبیا در نیویورک منتقل شد. اوباما در سال 1983 در رشته علوم سیاسی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شد. در سال 1985 او پس از دو سال کار در زمینه تجارت به شیکاگو رفت و تا ماه می 1988 به عنوان مؤسس یک انجمن فعالیت کرد. پس از آن، در ماه فوریه 1990 به عنوان ویراستار مجله “قانون هاروارد” انتخاب شد. این مجله به بررسی حقوق می‌پرداخت و توسط گروه دانشجویی مستقل در دانشکده حقوق هاروارد منتشر می‌شد. پس از فعالیت در دانشکده حقوق، او به شیکاگو بازگشت و کار خود را به عنوان وکیل حقوق مدنی آغاز کرد. همچنین، اوباما در دانشکده حقوق دانشگاه شیکاگو مشغول آموزش داد. اوباما در سازماندهی ثبت نام رأی دهندگان در دوران کمپین ریاست جمهوری بیل کلینتون در سال 1992 فعالیت داشت.

☀️در سال 1989، باراک اوباما با “میشل” ملاقات کرد. میشل در آن زمان به عنوان یک کارشناس در شرکت حقوقی در شیکاگو مشغول به کار بود. خیلی زود آن‌ها قرارهای آشنایی را گذاشتند و در سوم اکتبر 1992 ازدواج کردند. این زن و شوهر دارای دو دختر به نام مالیا (متولد 1998) و ساشا (متولد 2001) می‌باشند.
در سال 1995، باراک اوباما زندگی‌نامه خود را با نام “رویاهای پدرم: داستانی از نژاد و وراثت” منتشر کرد که بسیار مورد قدردانی قرار گرفت. تنها چند ماه پس از انتشار این کتاب، “آن دآن‌هام”، مادر باراک اوباما، در تاریخ بیست و نهم نوامبر 1995 درگذشت. اوباما در نوامبر 1996 به عنوان سناتور ایالت ایلینویز انتخاب شد. او از سال 1997 تا 2004، سه دوره سناتور ایالت ایلینویز بود. در نوامبر 2004، باراک اوباما در انتخابات مجلس سنا امریکا انتخاب شد و پس از آن نیز او به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده در نوامبر 2008 انتخاب و معرفی شد. مادربزرگ باراک اوباما فقط دو روز قبل از انتخاب او به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، فوت کرد.
آن‌گونه که از جزئیات تولد باراک اوباما اطلاعات در دسترس است، او در تاریخ چهارم آگوست سال 1961 در هونونولو در هاوایی به دنیا آمده است. محاسبات چارت لاگنا (چارت تولد) باراک اوباما نشان می‌دهد که طالع او با زحل و مشتری آسیب‌دیده همراه است.

☀️ با این حال، در طول بررسی دقیق و تجزیه و تحلیلی از رویدادهای گذشته و تطبیق چارت او با اطلاعات موجود به نظر می‌رسد که این جزئیات خیلی دقیق نباشد. در مورد صحت جزئیات تولد او، به ویژه ساعت تولدش کمی شک داریم. بعضی از دلایل برجسته و توضیحات در این زمینه، در ادامه مطلب بحث شده است.
اطلاعات ما برای به دست آوردن چارت تولد اوباما این گونه است که باراک اوباما در تاریخ چهارم آگوست 1961 در هونولولو در هاوایی و در ساعت 7:24 عصر متولد شده است:

☀️ویژگی‌های فیزیکی: باراک اوباما شخصیتی جذاب و مؤثر، با قد بلند و لاغر اندام است. او در بیست و ششم نوامبر 2010، در حین بازی بسکتبال، یک آسیب دیدگی جزیی در قسمت لب را تجربه کرد.

☀️خانواده: پدرش در دورانی که او بسیار کودک بود، ترکش کرد. پدر و مادر اوباما در سال 1964 طلاق گرفتند. پدر او، “باراک اوباما پدر”، در نوامبر 1982 درگذشت. مادر او، “آن دآن‌هام”، در تاریخ بیست و نهم نوامبر 1995 فوت کرد. مادربزرگ محبوب او نیز در تاریخ دوم نوامبر 2008 از دنیا رفت. باراک اوباما در سوم اکتبر 1992 ازدواج کرد و دارای دو دختر به نام‌های مالیا (متولد 1998) و ساشا (متولد 2001) است.

☀️حرفه: باراک اوباما کار حرفه‌ای خود را به عنوان مؤسس انجمن آغاز کرد. سپس، او به عنوان وکیل مشغول به کار شد و در سال 1996 نیز ورودی موفقیت‌آمیز به سیاست داشت. در نوامبر 2008، باراک اوباما 44 ساله، رئيس جمهور ایالات متحده آمریکا شد. باراک اوباما به عنوان نویسنده، سه کتاب را به نام خود ثبت کرده است: “رویاهای پدرم: داستانی از نژاد و وراثت”، “جسارت امید” و “از تو”.

☀️اکنون، با جزئیات مربوط به تولد او که در دسترس است، چارت او را که نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که بازتاب‌دهنده صفات ذکر شده نیست. خانه‌ی اول چارت تولد اوباما توسط زحل و مشتری گرفته شده است و هر دو ای سیارات در حال حرکت نزولی می‌باشند. همچنین، مشتری نیز آسیب دیده است. علاوه بر این، این اتحاد مشتری و زحل در نشانه زودیاک “جدی” اتفاق می‌افتد که طبیعتی خاکی دارد. تأثیر ترکیب مشتری آسیب دیده و ضعیف و زحل در خانه‌ی اول چارت تولد باراک اوباما، باید نتیجه‌اش چاقی و کوتاه قدی باشد. خانه‌ی هفتم توسط خورشید و عطارد تصرف شده است که خورشید سرور خانه‌ی هشتم است. در حالی که عطارد، سرور خانه‌های ششم و نهم است. این سیارات (یعنی خورشید و عطارد) بر خانه‌ی اول و سیارات قرار گرفته در آن نگرش دارند. می‌توان به دلیل نگرش خورشید و عطارد شانس‌هایی را برای بلند قد شدن او انتظار داشت. با این وجود، هنوز تأثیر مشتری آسیب دیده در نشانه‌ی زودیاکی خاکی، اصلاً دیده نمی‌شود. همچنین، زحل در نشانه زودیاکی جدی نیز باعث به وجود آمدن بدنی قوی و عضلانی می‌شود. به دلیل این که باراک اوباما قد بلند و بسیار لاغر است، شانس طالع جدی چندان زیاد نیست.

☀️طالع در چارت ناوامشا، “اسد” است؛ و زحل به خانه‌ی ششم که نشانه زودیاکی خود (جدی) را گرفته، رفته است. خانه‌ی اول چارت ناوامشا از هر نفوذ سیاره‌ای خالی است. بنابراین، حتی چارت ناوامشا نیز هیچ نشانه‌ی روشنی از قد بلند و اندام لاغر ندارد. نشانه زودیاکی اسد طبیعتی آتشی دارد. با این حال، همان‌گونه که در بالا بیان شد، تأثیر مشتری (قرار گرفته در خانه‌ی اول چارت تولد) اصلاً در صفات فیزیکی باراک اوباما دیده نمی‌شود.

☀️چارت ناوامشای باراک اوباما (7:24 عصر)
“باراک اوباما پدر”، پدر باراک اوباما، در دوران کودکی اوبامای پسر و پس از طلاق در سال 1964، خانواده را ترک کرد. خانه‌ی دوم (خانه‌ی خانواده) در چارت تولد باراک اوباما توسط کیتو تصرف شده است و زحل که سرور خانه‌ی دوم است، اتحاد ناخوشایندی با مشتری آسیب‌دیده دارد که سرور خانه‌های سوم و دوازدهم است. همچنین، خانه‌ی دوم تحت‌تأثیر مریخی است که قرارگیری بدی دارد و با راهو در خانه‌ی هشتم متحد شده است.

☀️سرور خانه‌ی دهم ونوس است که خانه‌ی پنجم و یک یوگاکاراکا نیز حکومت می‌کند. این سیاره در خانه‌ی ششم قرارگیری بدی دارد. این حالات سیاره‌ای قادر به ایجاد چنین مسائلی در خانواده -مانند جدایی والدین و یا به وجود آوردن مشکلات خانوادگی دیگر- می‌باشند. با این حال، برخی از این حالات سیاره‌ای علیه تأثیرات سیارات نامبارک می‌باشند. عطارد در خانه‌ی نهم چارت تولد اوباما سرور است و با خورشید، سرور خانه‌ی هشتم، در خانه‌ی هفتم متحد شده است.

☀️هر دو سیاره‌ی خورشید و عطارد نمایان‌گر پدر می‌باشند. عطارد به عنوان سرور خانه‌ی نهم و خورشید به عنوان اهمیت دهنده به پدر مطرح می‌شوند. کامل کننده‌ی خورشید و عطارد، ماه است که در خانه‌ی پنجم عالی قرار گرفته است و در زمان تولد، اوباما تحت‌تأثیر دوره اصلی ماه بود. با این حال، عطارد آسیب دیده است و ماه (که در خانه‌ی پنجم قرار دارد)، اتحاد خورشید و عطارد (در خانه‌ی هفتم) و خانه‌ی نهم، همگی تحت نگرش مشتری، یعنی سرور نامبارک خانه‌های سوم و دوازدهم قرار دارند. در چارت ناوامشای اوباما، عطارد در نشانه‌ی زودیاکی خودش و در خانه‌ی دوم قرار گرفته است و ونوس به مریخ و خورشید در خانه‌ی پنجم پیوسته است. پدر او در ماه نوامبر سال 1982، هنگامی که باراک اوباما تحت‌تأثیر “مهاداسا” (دوره اصلی) راهو و آنتارداسا (زیردوره) مشتری بود، از دنیا رفت. مشتری (به عنوان سرور خانه‌های سوم و دوازدهم) در پی پیوستن به زحل (سرور خانه‌ی دوم)، می‌تواند حوادث ناخوشایند مرتبط با خانواده را در دوران زیردوره‌اش به وجود آورد. بنابراین، این جنبه از زندگی اوباما تا حدودی مطابق با چارت تولدی است که بر اساس 7:24 عصر ترسیم شده است.

☀️ازدواج اوباما در سوم اکتبر 1992 صورت گرفت و این می‌تواند یک ازدواج موفق باشد. خانه‌ی هفتم توسط خورشید تصرف شده است و عطارد را آسیب رسانده است؛ و به عنوان سرور خانه‌ی هشتم وضعیت خورشید در خانه‌ی هفتم برای ازدواج طولانی و پایدار چندان مطلوب نیست؛ به ویژه زمانی که اتحاد خورشید و عطارد و ماه، سرور خانه‌ی هفتم، هر دو تحت‌تأثیر نگرش مشتری (سرور نامبارک خانه‌های سوم و دوازدهم) می‌باشند. هر دو خانه‌ی دوم و هفتم و سروران آن‌ها برای زندگی خانوادگی و پس از ازدواج فرخنده و مبارک نیستند. علاوه بر این، ونوس (نشان‌دهنده زن و ازدواج در چارت تولد مردان) در خانه‌ی ششم چارت اوباما قرارگیری بدی دارد. ازدواج او نیز در زمان داسای ونوس/راهو رخ داد. هر دو این سیارات هم در چارت تولد باراک اوباما قرارگیری بدی دارند. بنابراین، چشم‌انداز ازدواج و زناشویی و ثبات آن‌ها، نتیجه‌ی چارت تولد باراک اوباما نیست. برخی بهبودها در چارت ناوامشای باراک اوباما وجود دارد، اما هنوز به اندازه کافی برای تولید چنین نتیجه‌های قوی و پایدار در منظر زناشویی وجود ندارد؛ که ظاهراً در واقعیت متفاوت است.

☀️آن دآن‌هام، مادر باراک اوباما، در تاریخ بیست و نهم نوامبر 1995، هنگامی که اوباما تحت‌تأثیر داسای راهو/مریخ بود، فوت شد. به نظر می‌رسد این اتفاق تا حدودی ممکن است، زیرا هر دو این سیاره راهو و مریخ در خانه‌ی هشتم از چارت تولد اوباما قرارگیری بدی دارند و مریخ نیز در خانه‌ی دهم چارت Dwadashamsha به معنی اتفاقی برای والدین تحلیل می‌شود. بنابراین، جنبه‌های خانوادگی چارت باراک اوباما تقریباً منطبق با واقعیت است. با این حال، از جنبه‌ی زناشویی به نظر می‌رسد که جزئیات تولد اوباما به درستی ثبت نشده است.

☀️باراک اوباما فعالیت سیاسی خود را در سال 1996 آغاز کرد و در نوامبر 2008، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا شد. بالاترین مقام در یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان باید به شدت و به وضوح در چارت تولد او منعکس شده باشد، زیرا این یک دوره عادی یا موفقیت حرفه‌ای معمولی نیست که توسط باراک اوباما به دست می‌آید. همان‌گونه که در چارت تولد مشخص است، سرور خانه‌ی دهم، یعنی ونوس در خانه‌ی ششم قرارگیری بدی دارد، سرور خانه‌های چهارم و یازدهم، یعنی مریخ نیز در خانه‌ی هشتم همراه با راهو قرارگیری بدی دارد؛ و مشتری آسیب دیده در خانه‌ی اول و زحل -که سرور خانه‌های اول و دوم چارت تولد است- تأثیر نامبارکی دارد. علاوه بر این، عطارد، سرور خانه‌ی نهم نیز از آسیب خورشید (از طریق اتحاد با آن) و مشتری (از طریق نگرش آن) رنج می‌برد. چارت ناوامشا کمی بهتر است، اما با وضعیت خورشید، مریخ و مشتری در چارت لاگنا برای تولید چنین موفقیتی به اندازه کافی قوی نیست. در حقیقت، ونوس (سیاره یوگا کاراکا در چارت تولد باراک اوباما) با خورشید و مریخ در ناوامشا اتحاد دارد و با وجود قرارگیری خوب در خانه‌ی پنجم ناوامشا، هر دو این سیارات (خورشید و مریخ) به آن آسیب می‌رسانند. برخی ممکن است “نیچا بانگا” به دست آمده توسط مشتری در خانه‌ی اول از چارت تولد را به عنوان مسئولیت بالا به دست آوردن باراک اوباما در نظر بگیرند. اگر چه “نیچا بانگا” تا حدودی کارایی دارد، اما همچنان ما به در نظر گرفتن شدت و قدرت کلی سیارات در چارت تولد نیاز داریم، که به طور قابل توجهی در این چارت اتفاق نیفتاده است. برای چنین نتیجه‌گیری در چارت تولد باراک اوباما، باید برخی نکات بسیار قوی و روشن را برای حمایت از این واقعیت مشاهده کنیم.

????تحلیلی از چارت باراک اوباما (قسمت سوم)به نظر می‌رسد که آخرین ناوامشا در طالع “میزان” (“تولا لاگنا”) با بیشتر اطلاعات همخوانی مناسبی دارد. این طالع در بین 1:18 بعدازظهر تا 1:32 بعدازظهر رخ داده است و چارت طالع باراک اوباما به صورت چارت اصلاح شده درآمده است.

????تحلیلی از چارت باراک اوباما (قسمت سوم)طالع “میزان” است (نشانه زودیاکی باد) و سرور طالع ونوس در خانه‌ی نهم تحت نگرش کیتو قرار دارد. زحل (که حالا یوگا کاراکا در طالع “میزان” می‌شود) در خانه‌ی چهارم و در نشانه زودیاکی خودش قرار گرفته است و بر خانه‌ی اول تولد چارت تولد نگرش دارد. بنابراین، با صفات فیزیکی باراک اوباما (بلندقد و لاغر) تناسب کافی وجود دارد. نشانه‌های زودیاکی باد و آتشی می‌توانند اندامی لاغر و بلندقد به وجود آورند. در این چارت تولد اصلاح شده، حالات زیر نشان‌گر ویژگی‌های فیزیکی است که باراک اوباما دارد:
• خانه‌ی اول تولد چارت تولد دارای نشانه زودیاکی “میزان” است، که طبیعت باد دارد و از سوی زحل تحت نگرش است که اندامی لاغر و قدی بلند پدید می‌آورد.
• سرور خانه‌ی اول یعنی ونوس نیز در نشانه “دوپیکر” قرار دارد که آن هم یک نشانه زودیاکی باد است و نشان‌دهنده بدن لاغر است. علاوه بر این، طالع و سرور ونوس آن، هر دو تحت نگرش کیتو قرار دارند که در خانه‌ی پنجم قرار گرفته است. کیتو با طبیعتی آتشی در نظر گرفته شده است و همچنین نشانه زودیاکی باد را تصرف می‌کند.

????تحلیلی از چارت باراک اوباما (قسمت سوم)طالع ناوامشا “دوپیکر” است، که به طبیعت باد چارت اضافه می‌کند، و طالع ناوامشا تحت نگرش‌های ونوس، خورشید و مریخ است که همه آن‌ها در خانه‌ی هفتم و در نشانه زودیاکی آتشی قرار گرفته‌اند. بنابراین، انعکاس ویژگی‌های فیزیکی چارت تولد باراک اوباما تأیید می‌شود.

????تحلیلی از چارت باراک اوباما (قسمت سوم)بنابراین، چارت اصلاح شده باراک اوباما بر این اساس که زمان تولد او را بین 1:18 بعدازظهر تا 1:32 بعدازظهر در نظر بگیریم، بسیار مناسب‌تر است و ویژگی‌های فیزیکی باراک اوباما را منعکس می‌کند.

در این چارت اصلاح شده، موفقیت‌های حرفه‌ای باراک اوباما نیز به خوبی نشان داده شده است. برخی از ویژگی‌های برجسته در زیر توضیح داده شده است:
• خانه‌ی دهم چارت تولد باراک اوباما، تولد نوزاد، توسط خورشید و عطارد تصرف شده است. خورشید سرور خانه‌ی یازدهم است و اتحادش با عطارد (که سرور مبارک خانه‌های نهم و دوازدهم است) در خانه‌ی دهم نتایج قوی و مثبت برای موفقیت حرفه‌ای می‌تواند به وجود آورد. علاوه بر این، خورشید، نشانه‌ی کلی سیاست است؛ و چنین موقعیت خورشید می‌تواند نتایج قوی در این زمینه به وجود آورد.

اتحاد خورشید و عطارد

• اتحاد خورشید و عطارد رابطه نگرشی متقابل با اتحاد زحل و مشتری در خانه‌ی چهارم به وجود آورده است. نقش مشتری، سرور خانه‌های سوم و ششم، نقش چندان مثبتی نیست و می‌تواند در خانه‌ها و سیارات تحت‌تأثیر آن (از طریق اتحاد یا نگرش) اثر منفی بگذارد. با این حال، همچنان ویژگی‌های مربوط به خانه‌های متعلق به خودش را حفظ و تقویت می‌کند. به عبارت دیگر، ممکن است خانه‌های چهارم، هشتم، دهم، دوازدهم و سیارات زحل، ماه، عطارد و خورشید تا حدودی از مشتری آسیب ببینند؛ اما ویژگی‌های خانه‌های سوم و ششم، شکوفا خواهد شد. زحل به عنوان سرور خانه‌هایی چهارم و پنجم چارت تولد باراک اوباما، به سیاره یوگا کاراکا تبدیل می‌شود و اتحاد آن با مشتری، برای مشتری مبارک خواهد بود، در حالی که زحل از این اتحاد آسیب می‌بیند.
• مشتری به عنوان سرور خانه‌های سوم و ششم، تأثیر مثبت از طریق اتحاد و نگرش اتحاد خورشید و عطارد (قرار گرفته در خانه‌ی دهم) می‌گیرد و این تأثیر قوی و حمایت از مشتری باعث قدرتمند شدن نتایج مثبت مربوط به خانه‌های سوم و ششم می‌شود.

 

☺️ رزرو وقت مشاوره با اسطرلاب

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید