چیدمان سیارات در لحظه تولد شما، تاثیر زیادی روی پتانسل های شما دارد، اگر بتوانید این پتانسیل ها را به خوبی درک کنید، می توانید در زمان کمتر، با انتخاب درست، به موفقیت و لذت دست یابید، در علم نجوم جیوتیش، با مفهومی به نام ویموشاتاری داشا( دوره های زمانی زندگی هر فرد) رو به رو هستیم، در واقع در هر دوره زمانی یک سیاره روی پتانسیل های زندگی شما حکومت می کند. راهو شبه سیاره ای است که دوران حکومت آن ۱۸ سال به طول می انجامد و باعث بروز ناهماهنگی ها و مشکلات زیادی در دوران خود می شود، اگر تدبیر وجود داشته باشد و اثرات مخرب راهو روی شخصیت، انتخاب ها، ابعاد شغلی و … شناسایی شود می توان حتی در این دوران ۱۸ سال نیز زندگی خوبی داشت. البته باید دید این دوران ۱۸ سال راهو که در چارت هر کسی وجود دارد در چه زمانی آغاز می شود.

اگر این دوران در ابتدای زندگی آغاز شود قطعا روی انتخاب ها و جریان زندگی تاثیر منفی می گذارد و شما را دچار سردرگمی می کند.

اگر این سیاره به مانند چارت مراجع ما در ۱۸ سالگی بروز پیدا کند، روی دوران جوانی شما تاثیر می گذارد.

اگر در میانسالی یا اواخر عمر فعال شود، سختی هایش را به آن دوران می آورد.

در چارت مراجع در مورد دوران راهو که از تاریخ ۹ دی ۱۳۸۴ فعال شده بود و انتخاب های شغلی و احساسی در این دوران صحبت کردیم، دوره های زمانی که می تواند مشکل ساز باشد، استعداد واقعی این فرد و پاسخ به سوالات و انتخاب، ارایه تراپی های منطقی و سیاره ای نیز صورت گرفت.

دوره ی راهو چه زمانی در چارت شما فعال می شود؟

مشاوره با استاد سروش دهقان بهترین آسترولوژیست ایران 

۷ دلیل برای اینکه مشاوره تفسیر چارت بگیرید

مقالات قبل و بعد مشاوره

مشاوره با استاد سروش دهقان

نظر مشتریان قبلی

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

1 دیدگاه در “تجربه مراجع ۲۸۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید