شخصیت دونالد ترامپ به دلیل پیچیدگی چارت تولد او، نادر است. از پویایی تا جنب و جوشش در مواجهه با مسائل، همه چیز به دلیل قرارگیری سیا‌ره‌ها در چارت تولد او است و این گونه دونالد ترامپ توانسته است به قدرت برسد. تحليل چارت تولد دونالد ترامپ به وضوح نشان مي‌دهد كه او مردي نيست كه بتوان به او بی‌توجهی کرد.

چه چیزی باعث به دست آوردن ثروت و موفقیت دونالد ترامپ می‌شود؟

مریخ در نشانه زودیاکی “اسد” (که سرور آن خورشید است) در طالع قرار دارد که دونالد ترامپ را دارای شخصیت فرمانده، با اعتماد به نفس و بلند پرواز کرده است که با اراده خود را به خطر می‌اندازد و در مسیرهای ناشناخته به حرکت در می‌آورد. از سوی دیگر، این ترکیب او را فوق العاده به سمت حکومت رهنمون می‌کند.

این ویژگی کلیدی چارت تولد دونالد ترامپ است که او را تعریف می‌کند و دلیل این است که دوست دارد از او دائما پیروی شود حالا ما می‌دانیم که چرا او یک عوام فریب متولد شده است که می‌تواند مردم را تحریک کند.

دونالد ترامپ پیش از این که بتواند بر جایگاه ریاست جمهوری ایالات متحده تکیه زند، یک معامله‌گر املاک و مستغلات خارق العاده و یک سرمایه گذار موفق بوده است؛ کسی که وقتی وارد یک قرارداد املاک می‌شد، یک گام عقب نمی‌گذاشت و مانند یک حرفه‌ای مذاکره می‌کرد. به دلیل ترکیب خورشید و راهو که بر روی خانه‌ی چهارم (خانه‌ی املاک و مستغلات) نگرش دارند، و در کنار مریخ (یعنی سرور خانه‌ی چهارم) و کاراکای زمین که آن هم از طالع بر روی خانه‌ی چهارم نگرش دارد، این موفقیت برای دونالد ترامپ به وجود آمد.

دونالد ترامپ کسی نیست که ممکن باشد در کسب و کار شکست بخورد و مهم نیست که چه کاری انجام ‌دهد، زیرا پول همیشه برای او در جریان است. یک یوگا دانای قوی در چارت تولد دونالد ترامپ وجود دارد که با قرار گرفتن سرور خانه‌ی دوم در خانه‌ی یازدهم در نشانه زودیاکی خودش و نگرش آن بر روی خانه‌ی پنجم شکل گرفته است. این امر نشان می‌دهد که او از همان ابتدای فعالیت حرفه‌ای به موفقیت می‌رسد و پول را به هر کجا که می‌رود، همراه خود دارد. به صورتی خلاصه می‌توان گفت که او متولد شده است تا یک ستاره در زمینه مالی باشد.

اما دونالد ترامپ هم سهم خود را از مشکلات داشته است

دونالد ترامپ به همان اندازه که برای رک گویی و بی‌ادبانه سخن گفتن معروف شده، در اعتماد به نفس نیز شهره است. در حالی که سرور خانه‌ی دوم (خانه‌ی سخنرانی) عطارد است، اما عطارد در ناکشاترای راهو در چارت تولد دونالد ترامپ قرار دارد و به او روش بی‌ادبانه و اغلب اوقات خشن و زننده سخن گفتن را داده است. همچنین، این اتفاق باعث شده است که او تمایل نداشته باشد که پیش از سخن گفتن، فکر کند. از سوی دیگر، وجود مشتری در خانه‌ی دوم باعث می‌شود که سخن از دید برخی صحیح به نظر برسد؛ این امر باور کردنی نیست اما حقیقت دارد. همچنین، نگرش راهو بر روی خانه‌ی دوم (خانه‌ی سخنرانی) که همراه با خورشید (یعنی سرور طالع) قرار گرفته است، باعث می‌شود او هیچ حدی را در سخن گفتن رعایت نکند و با کلامی بی‌ادبانه و تحریک کننده سخن بگوید.

هر گاه دونالد ترامپ سخنرانی می‌کند، به نوعی (اغلب به صورت انتقادی) برای او عواقبی به همراه دارد. دونالد ترامپ به صورتی مستمر و مداوم متهم به نفی ارزش زنان و تحقیر آن‌ها می‌شود و بیش از یک ترکیب در چارت تولد او وجود دارد که این وقایع را تایید می‌کنند.

ونوس که نشان دهنده زنان است، در نشانه زودیاکی ماه (که یک سیاره زنانه است) در خانه‌ی دوازدهم قرار دارد که به مسائل بستر، دشمنان پنهانی و اعتیاد ارتباط پیدا می‌کند. خانه‌ی هفتم نشان دهنده شریک و جنس مخالف است و سرور آن به خانه‌ی ششم رفته و به اختلاف با ونوس تبدیل شده است. این ترکیب دونالد ترامپ را به نگرشی تحقیری نسبت به زنان (که مورد انتقاد قرار گرفته و همه آن را در او دیده‌اند) رسانده است  و همچنین نشان می‌دهد که او در ارتباط با زنان، بدنام می‌شود و با آن‌ها اختلاف نظر دارد. علاوه بر این، این ترکیب حاکی از وجود یک زندگی زناشویی ناهموار و پر از فراز و نشیب در طول عمر دونالد ترامپ است.

عملکرد دوره اصلی راهو از سال 1998 تا سال 2016 تبدیل به کلیدی شده بود که زندگی دونالد ترامپ را به طور کامل تغییر داد و او تحت تاثیر این دوره سیاره‌ای قرار داشت.

ماه و ونوس در چارت تولد دونالد ترامپ در محور خانه‌ی ششم (خانه‌ی بدهی) و خانه‌ی هشتم (خانه‌ی متضرر شدن و وام) قرار گرفته‌اند. هنگامی که عملکرد دوره اصلی و زیردوره ماه – ونوس در سال 1989 در چارت تولد دونالد ترامپ فعال شد، او مجبور شد 900 میلیون دلار بدهکار شود و دچار ورشکستگی گردد. با این حال، او تحت تاثیر عملکرد دوره اصلی راهو از سال 1998، دوره طلایی خود را شروع کرد و به ثروتی زیاد دست یافت.

ستون های ویژه چارت تولد دونالد ترامپ

به غیر از یک طالع مثبت و قوی، ستون‌های قدرتمند چارت تولد دونالد ترامپ را می‌توان خانه‌های دهم، دوم، و یازدهم این چارت دانست که نشان دهنده اطمینان از به دست آوردن موفقیت و ثروت است.

خانه‌ی دهم – راهو (نشان دهنده سیاست) در خانه‌ی دهم که خانه‌ی شغل است، همراه با خورشید (نشان دهنده رهبری) در نشانه زودیاکی “ثور” که سرور آن ونوس (نشان دهنده تجملات) قرار گرفته است. این ترکیب باعث می‌شود تفکر دائمی دونالد ترامپ متوجه پول، تجملات و شیوه زندگی نامعمول و تجملی باشد. ونوس نشان دهنده بازیگری و نمایش است، در حالی که یک راهوی مثبت بر شهرت و موفقیت دلالت می‌کند. عملکرد دوره اصلی راهو چارت تولد دونالد ترامپ در سال 1998 آغاز شد، که در آن زمان تغییر و تحول زندگی دونالد ترامپ آغاز می‌شود و او به عرصه سیاست هم ورود پیدا می‌کند. در طول دوره اصلی راهو، دونالد ترامپ از طریق میزبانی برگزاری برنامه NBC برای یک دهه (که از سال 2004 آغاز شد) به شهرتی زیاد دست پیدا کرد. همچنین، عملکرد دوره اصلی راهو (پیش از آن که در ماه نوامبر 2016 به پایان برسد) راه را برای ریاست جمهوری دونالد ترامپ باز و هموار کرد.

خانه‌ی دوم – به محض شروع به فعالیت عملکرد داشای مشتری، دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده امریکا دوره چهار ساله خود را آغاز کرد. مشتری، سیاره شانس است که در خانه‌ی دوم (خانه‌ی ثروت) در چارت تولد دونالد ترامپ قرار گرفته است و تحت تاثیر نگرش راهو قرار دارد (که خود راهو قرارگیری خوبی دارد و در نشانه زودیاکی متعالی است). دونالد ترامپ زمانی به عنوان ریاست جمهوری ایالات متحده رسید که در مرحله دوم “سده ساتی” قرار داشت، زیرا زحل بر روی ماه تولد در خانه‌ی چهارم عبور می‌کرد و این امر نشان دهنده محبوبیت و مقبولیت در میان توده مردم است. سرور خانه‌ی چهارم (که نشان دهنده راحتی در مسائل خانوادگی و خانگی شخص است) به جای خانه‌ی چهارم در خانه‌ی دهم قرار دارد، که پتانسیل حکمرانی در کاخ سفید توسط اعضای خانواده‌ دونالد ترامپ را توضیح می‌دهد.

خانه‌ی یازدهم – خانه‌ی یازدهم، خانه‌ی دستاوردها و آرزوها است که توسط عطارد تصرف شده است و عطارد در نشانه زودیاکی خود قرار دارد. به دلیل این که عطارد در ارتباط با راهو قرار می‌گیرد، دونالد ترامپ توانایی هر نوع تصمیم‌گیری ناخوشایندی (چه از طریق ضربه زدن و چه از طریق حقه و نیرنگ) را در جهت تحقق خواسته‌هایش پیدا کرده است.

تحلیل چارت تولد دونالد ترامپ از ماه اکتبر 2017 و پیش بینی در مورد او تا ماه ژوئن 2019

بر اساس تحلیل و بررسی چارت تولد دونالد ترامپ از منظر جیوتیش، عملکرد دوره مشتری – مشتری در این چارت تا ژانویه 2019 فعال خواهد بود. پس از اتمام این دوره، عملکرد دوره مشتری – زحل آغاز خواهد شد.

تا اوایل سال 2016، عملکرد دوره اصلی راهو در حال فعالیت بود که بذر محبوبیت او را کاشت. مشتری هم که سیاره گسترش است، پس رشد بیشتر را برای دونالد ترامپ فراهم آورده است. به نظر می‌رسد اکنون زمان آن فرا رسیده است تا او مزایا و دستاوردهای بیشتری را به دست بیاورد و کسب شهرت و دستاوردهای مالی در مسیر حرکتش برای او انتظار می‌رود. با این حال، حرکت برگشتی مشتری ممکن است برخی از مسائل مربوط به سلامتی را برای دونالد ترامپ به دنبال داشته باشد. علت این مساله، خانه‌ی ششم چارت تولد است که توسط نشانه زودیاکی آسیب دیده و ضعیفش تصرف شده است.

دوره مشتری – مشتری کیتو: از ماه اکتبر 2017 تا دسامبر 2017

این دوره نشان می‌دهد که مقداری فشار روانی به علت مسائل داخلی به او وارد شده است. همچنین، نشان دهنده سفرهای زیاد او نیز می‌باشد.

دوره مشتری – مشتری ونوس: از ماه دسامبر 2017 تا آوریل 2018

این دوره تا آوریل 2018 برای تماس‌ها و معاملات بین المللی مثبت است، اما برخی مشکلات از سوی زنان و همچنین مخالفان نیز انتظار می‌رفت که در دو مورد نیز به ایجاد حواشی زیادی در ارتباط با مسائل غیراخلاقی گذشته دونالد ترامپ منجر شد.

دوره مشتری – مشتری خورشید: از ماه آوریل 2018 تا می 2018

ممکن است دونالد ترامپ برخی از سیاست‌های جدید را در این زمان راه اندازی کند که می‌تواند برای مردم کشورش سودمند باشد. او در این زمان ممکن است بتواند به عنوان یک رهبر بدرخشد.

دوره مشتری – مشتری ماه: از ماه می 2018 تا جولای 2018

این دوره نشان دهنده وابستگی بیشتر و درگیر شدن در امور خانوادگی است، اما عدم آرامش روانی دونال ترامپ در این دوره انتظار می‌رود.

دوره مشتری – مشتری مریخ: از ماه جولای 2018 تا سپتامبر 2018

در این دوره دونالد ترامپ از غرایز تهاجمی خود تبعیت خواهد کرد. برخی اقدامات شتاب‌زده در این دوره ممکن است آغاز شود که در بلند مدت تاثیری نامطلوب و ناخوشایند برای او در پی داشته باشد.

دوره مشتری – مشتری راهو: از ماه سپتامبر 2018 تا ژانویه 2019

زیردوره راهو دوباره به دونالد ترامپ کمک خواهد کرد. با این حال، او ممکن است بیش از حد در نظم و انضباط در مسیر خود اصرار بورزد که حتی ممکن است به معنای اعمال زور یا خشونت باشد.

دوره مشتری – زحل زحل: از ژانویه 2019 تا ژوئن 2019

در این مرحله بروز برخی مشکلات سلامت روانی و مشکلات جسمی انتظار می‌رود. اختلاف و یا دعوی قضایی نیز همچنان که در طول دوره در حال اجرا است، مشهود است؛ اما احتمال زیادی وجود دارد که او نسبت به طرف مخالف، دست برتری داشته باشد.

با وجود یک سری مسائل جزئی، کل این دوره 2 ساله در جهت دستیابی به خواسته‌ها دارای چشم انداز خوبی برای دونالد ترامپ است.

بررسی و تحلیل چارت تولد از منظر جیوتیش می‌تواند پیش بینی‌های دقیق به شما ارائه کند و این گزارش به درک و روشن‌گری در مورد ثروت و مسائل دیگر زندگی شما کمک خواهد کرد.


ترجمه شده توسط اسطرلاب از horoscopeastrologer

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

9 دیدگاه در “بررسی و تحلیل چارت تولد دونالد ترامپ از منظر جیوتیش

 1. حجت گفت:

  قمر در عقرب داره.????

 2. نگین گفت:

  ممکنه برنده انتخابات ریاست جمهوری امسال باشه؟چون میگه مشخص نشده هنوز

  1. اسطرلاب گفت:

   بزرگترین کامبک تاریخ

 3. وحید گفت:

  قمر درعقرب هم هستند

  1. اسطرلاب گفت:

   باطل شده

 4. مهسا گفت:

  قمر در عقرب باطل است در این چارت چون مارس در نشانِ طالع قرار دارد.

  1. اسطرلاب گفت:

   آفرین مهسا

 5. Siamak گفت:

  هم کالاسارپا داره و هم راهو و کیتو در هبوط ، واقعا با کالاسارپا میشه رییس جمهور شد ؟

  1. اسطرلاب گفت:

   بله میشه کالاسارپا گاهی شانس های بزرگی میده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید