چارت تولد مراجع نوجوان چارت تولد زایجه

وضعیت سیارات عطارد و ماه در لحظه تولد اهمیت زیادی دارد و در صورت آسیب دیدگی این سیارات مشکلاتی زیادی برای صاحب چارت در سنین مختلف بوجود می آید، تصویر چارت متعلق به مراجع نوجوانی است که از سنین پایین چارت او توسط من دیده شد.
سیاره ماه در اتصال نزدیک با راهو
این ترکیب ایجاد نوسانات و پرش ذهنی، هایپر بودن و عدم تمرکز و تسلط در فرد ایجاد می کند، معمولا هنگامی که این ترکیب را در چارت میبینم با در نظر گرفتن عوامل دیگر مانند دوره حاضر زندگی فرد، او را پیش روان پزشک می فرستم، چراکه ممکن است نیاز به پروسه دارودرمانی باشد، ترکیب راهو-ماه ترکیب مخربی است که اصلی ترین نوساات و مشکلات را روی مایند فرد‌(ذهن و زوان)‌او بوجود می آورد و موجب می شود او دچار بی قراری باشد، خوشبختانه با تشخیص روانپزشک صاحب چارت به دارو درمانی نیاز پیدا نکرده و با توصیه هایی بعد از دو سال به تعادل و حال خوب رسیده است.

عطارد در خانه دوازدهم
در حالی که حضور سیاره مرکوری در برج مریخ سرعت و هوش و پردازش و سریع الکلام بودن را برای او به ارمغان می آورد، باید گفت هنگامی که عطارد در خانه دوازدهم قرار می گیرد می تواند موجب کج منطقی شود البته در این چارت سیاره عطارد آسیب اصلی خود را به خانواده ازدواج و شغل وارد کرده است.

با بررسی زودهنگام چارت تولد می توان جلوی مشکلات زیادی در دوران نوزادی، کودکی، نوجوانی، جوانی، میانسالی و حتی پیری را گرفت! بخاطر داشته باشید چارت تولد نقشه روح شماست و همه اطلاعات . مهم زندگی شما از قبل در آن وجود دارد!

تفسیر چارت تولد شما زندگی شما را دگرگون خواهد کرد!

هزاران مشتری راضی درست انتخاب کردند!

پایان دغدغه ها و روشنایی >> مشاوره با استاد سروش دهقان

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

1 دیدگاه در “اهمیت عطارد و ماه در چارت مراجع نوجوان

  1. پریسا گفت:

    عالیه ،انسان با دانستن آنچه که در انتظار اوست ،کمتر در مشکلات خود را می بازد و میترسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید