طلاق ازدواج آسترولوژی

آیا باید به ازدواج خود ادامه دهم؟

آیا ازدواج من منجر به طلاق می شود؟

روابط من با همسرم چگونه است؟

موضوعاتی که میتواند در رابطه ما مشکل آفرین باشد، چیست؟

مشکلات در چه ماه و سال هایی پدیدار خواهند شد؟

در دوران پس از جدایی چگونه به بهترین شکل زندگی کنم؟

زندگی زیر یک سقف همیشه چالش های مخصوص به خود را به همراه دارد، در طی ۱۰ سال گذشته هزاران چارت تولد زوج توسط ما تفسیر شده است،نکات و موضوعات مهمی در این بررسی ها بدست آمده است، که به بررسی بعضی از آنها در این مقاله می پردازیم.

چارت تولد شما و البته طرف مقابل (داشتن اطلاعات تولد یک نفر هم کافیست) می تواند نوع ارتباط و چالش های موجو در زندگی ازدواجی شما را نشان دهد، در واقع سیاره حاکم بر خانه ازدواج در تقدیر شما، اگر دچار آسیب باشد، در دوران زمانی خودش مشکلاتی را برای شما ایجاد می کند، اینه این مشکلات مالی هستند یا جنسی؟ مربوط به روابط شما با مادرشوهر???? هستند یا موضوع دیگری بعد از بررسی چارت مشخص می شود.

در ازدواج خود دچار مشکل هستید، اما نمی دانید باید به آن ادامه بدهید یا خیر؟

با بررسی چارت تولد شما می توان دریافت‌ آیا ازدواج شما موفقیت آمیز بوده یا خیر؟‌آیا ازدواج منجر به جدایی می شود یا خیر و اگر اینگونه است چه زمانی این اتفاق رقم می خورد. البته آگاهی ما سوال جدیدی به وجود می آورد، چه زمانی جدا شوم بهتر است؟

دوران پس از جدایی هم دوران بسیار مهمی ست، اینکه چگونه این دوران سپری شود تا آسیب کمتری ببینید، به علت ساختار فرهنگی در کشور ما این دوران می تواند دورانی باشد که آسیب های زیادی را به وجود بیاورد، بررسی چارت تولد به ما این امکان را می دهد تا بدانیم در چه دوره زمانی قرار داریم و چگونه باید این دوران را به اتمام برسانیم.

مثال – خانم متولد ۱۳۵۷

به علت سیاست حفظ حریم خصوصی اطلاعات کامل قابل ارائه نیست.

چارت تولد آنلاین ازدواج طلاق

ورود به دوران راهو در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ منجر به فعال شدن خانه ازدواج گردیده بود، خانه ازدواج به علت تاثیرات زحل، موجب تاخیر در ازدواج گردیده بود، به فاصله چند روز بعد از ورود به دوران راهو و در خرداد ماه ثبت رسمی ازدواج صورت گرفته بود، اما نباید فراموش کرد که در دوران راهو سراب های زیادی وجود دارد و افراد ظاهر خوبی دارند امام ممکن است باطن آنها هیچ شباهتی به ظاهر آنها نداشته باشد. وجود این پیچیدگی و فعال شدن دوران راهو جلسه تفسیر چارت را به سمت بررسی علت ها و وضعیت این ازدواج برد و بعد از بررسی چارت نفر دوم و خانه ازدواج مربوط  به چارت وی دریافتیم، این ازدواج که هم اکنون در پروسه جدایی قرار دارد، تا پایان دوران راهو یعنی مهر ۱۳۹۸ به جدایی منجر خواهد شد.

البته در این جلسه دلایل این جدایی، چرایی اتفاق، اینکه چه باید کرد و تمامی این موضوعات را نیز بررسی نمودیم.

ازدواج شما در چه وضعیتی قرار دارد؟

مشاوره تخصصی ازدواج/رابطه و بررسی چارت تولد با استاد سروش دهقان

دریافت چارت رایگان از سیستم محاسبه اختصاصی

 

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

1 دیدگاه در “آیا باید به ازدواج خود ادامه دهم؟ آیا ازدواج من منجر به طلاق می شود؟

  1. مژده گفت:

    تاخیر در ازدواج لطفا بررسی کنید . متولد 28 بهمن 1363

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید